bulkmu def mi ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Murat Mert tarafından 16 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Murat Mert

Murat Mert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    selam herkese bugün salonda ölçüm yaptırdım birde sizden bilgi alıyım dedim lütfen bu konuda tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim 4 ay önce ölçüm yaptırmıştım yağ oranım %13 tü şimdi ölçürtdüm 1,5 kas almışım 2 kilo yağ almışım ki hocam sonuçlar olumlu falan dedi ben yağ oranına acayip üzüldüm bana aminoasit falan birşeyler önerdi sizce satın almalımıyım? ve definasyona falan giriyimmi dönemi geçti ama yoksa bulka devamı kas kaybı yaşarım diye çok korkuyorum. not:kalori saymıyorum boy 1.85 kilo 83 tecrübe: 1 yıl üstü

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Istedigin olcuyu sen bikeceksin. Definisyonda kas kaybi elbet olacak..yani olcun kuculecek..ona gore karar ver..hocandanda supplememt filan alma..bunun isi o satip para kazanmak.

3. Murat Mert

Murat Mert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    ya şimdi hani sonuçta aldığım kasın bir kısmını kaybetmeye razıyım zaten ama ipin ucunu kaçırmaktan korkuyorum sonra emeklerim boşa gitmesin yani :p %15 gözümü korkutuyor

4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Ne define ne bulk, ihtiyacin olan kaloriyi bulup 300-500 kalori uzerini al kontrollu sekilde.

Sayfayı Paylaş