1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

BulkingPrince (22 yaş) / 1.75cm boy 74kg / Jinkomasti mi ? Değil mi ? Kas yap yağ yak mı ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve BulkingPrince tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BulkingPrince

BulkingPrince Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaklaşık olarak 3 yıldır 'düzensiz' yani uzun aralıklarla bu sporu yapıyorum. Göğüslerimin çok iyi çok diri olduğu dönemler olmuştu. Ancak bu sefer uzun bi aradan sonra tekrar başladım ve 1 aydır full body workout şeklinde yapıyorum. Antreman şiddeti başladığımdan beri ortalamanın üzerinde. Dinlenme sürelerim oldukça kısa. Fakat bir aydır göğsümdeki yağlanma hiç değişmedi. Çok yağlı bir vücudum yok ancak bütün yağlar göğsümde birikmiş gibi. Jinekomasti olmasından korkuyorum. Antremana başladığım için ve bu sefer kararlı ve motive devam ettiğim için ameliyat riskinden korkuyorum. Fikirlerinizi benimle paylaşırmısınız ? Sizlerin ne kadar profesyonel olduğunu çok iyi biliyorum ve yorumlarınızı bekliyorum. Göğüs antremanım basit bir şekilde Bench Press 3x10 ve Dumbell Flyes 3x10'dan oluşmakta. Teşekkür ederim
    .[​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]

2. boyka06

boyka06 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    knki aynı sorun bndede var boyum 180 75kgyim ve yağ oranım %15 göğüs ölçüm 99 yağlı bayağ antremanla değil beslenme ile yaparsın eğer menun değilsen gir definasyona gider ztn jino olayı için doktara gidip kan fln vermn lzm endkronıloji bölümüne bn bulka girdim çok abartı değil ama yağlı bnmde göğüslerim

BulkingPrince bunu beğendi.
  3. BulkingPrince

BulkingPrince Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yorum için teşekkür ederim. Ya definasyona girmek kolay ama bu seferde zaten olmayan omuzlarım iyice göçüyor. en iyisi biraz daha katlanmak gibi görünüyor değil mi ? Biraz hacim yapıp sonra definasyona girmeyi düşünüyorum

4. boyka06

boyka06 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    benimkiler sninkindede büyük ama kas da var bayağ bişey giyiyince sıkıntı olmuo ama beyaz giyme knka beyaz giyiyince 35lik karılar gibi duruo bncede öle yap bnde öle yapcam

5. Mert's

Mert's Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Jinekomasti olup olmadigini muayine olmadan ne yazik ki ogrenemezsiniz.(extrem ornekler haric) En basitinden sunu deneyin. Gogus ucunuzu, isaret ve orta parmaginizla bastirin. Eger meme ucunun altinda bezelye büyüklüğünde parcacillar varsa, jinekomasti olmaniz muhtamel. En saglikli sonucu doktorunuzdan ogrenebilirsiniz. Bu surecte gogus bolgesi baskili t-shirtler tercih edebilirsiniz.

6. boyka06

boyka06 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    knki endokronoloji bölümüne kab veiron bildiim kadarıyla

7. BulkingPrince

BulkingPrince Üye

Beğenileri: