Bulkbutrition.com dan gelan msj (yardım)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve CYBER_COUNTER tarafından 24 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Slm arkadaslar
    bulknutrition.com dan aldığım ürünler ile ilgli bir msj geldi ancak ingilizcem iyi olamdığı için tam anlayamadım. Sanırım sparişi onaylamamı isytiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hello and Thank you for your recent order.

We have been unable to verify your Billing address for the credit card that
    you used on this order.
    Since this is your first order with our company, we ask for you to provide us some additional forms of verification. They can be a copy of your picture identification & credit card (with all numbers blocked out except the last four (4) digits or a billing statement with your name & address printed clearly.

You can email or fax to me.

We do this to protect our customers against credit card fraud. And we will only ask for this one time.

(Please note: this is not regarding the Shipping address, only the Billing address.)

***Please include this e-mail with your reply so we can find your order!

Thank you

2. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Anladığım kadarıyla kredi kartı sahtekarlığına karşı önlem için, senden adres bilgilerini doğrulamanı ve fax veya mail ile ulaşmanı istiyor.

3. beanie

beanie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    resminin fotokopisi,kredi kartının fotokopisi(tum numaralar kapalı olcakmıs SON 4 RAKAM HARIC ve adresinle isminn oldugu kısım acık kalcakmıs ve temiz ftokopi olsun) bunları e maile yada faxla gondercekmissin bunu ilk kez birseyer aldıgın için guvenlik amaclı yapılıyormus.1 kere soruyorlarmıs birdaha sormucaklar yani..kolay gelsin .umarım yardımcı olur..

4. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle beanie başta olmak üzere ikinize de teşekkür ederim bir de cevap olarak Benim şu yazımı ing çevirir misiniz??

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Merhaba
    Dijital resim çekme ve faks yollama inkanım olmadığı için istediğiniz bilgileri ""SADECE BİR YANLIŞ ANLAMAYA FIRSAT VERMEMEK İÇİN"" web kameramla çekip yolluyorum. Ancak bu ürünlere çok acil ihtiyacım olduğu için siparişimi başka bir siteden verdim. (netrition.com) Yani benim bu siteden verdiğim sparişi iptal edin lütfen. Anlayışla karsılayacağınızı umuyorum. Vaktim yok.

SAYGILARIMLA
    xxx
    ÖNEMLİ NOT:
    Bilgiler mail'in ekinde
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşlar bekliyorum yardımm! :)

6. sarc4stic