Bulk Yapmadan Bi Yerlere Gelmek !

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve GECMİSH tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba 2 yıldır bu sporu yapıyorum baya yol katettim emeğimin karşılığını almasamda yapmaya devam edicem allahın izniyle.Baya bilgim var bu sporla ilgili ama bulk yapmak şartmı aşırı derecede çabuk kilo alan ve çabucak su tutan birisiyim ve tatlıya aşığım bugün cheat day yapıyorum mesela bayağı bi donut yedim ve biraz sonra yine yicem her neyse yaşım 17.Sizce bulk yapmalımıyım.Forumdaki ve çevremdeki bilinçsiz insanlarda dahil olmak üzere çok zayıfsın kilo al vb. şeylerden bahsediyorlar yorumlara göre pazartesiden itibaren başlıcam bulka biraz geç kaldım ama olsun.Onun dışında genelde low carb takılan birisiyim.Boy 177 kg 68-71

http://i.hizliresim.com/G12r9V.jpg
    http://i.hizliresim.com/AY6l87.jpg

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Bence dogal calisan hickimse bulk yapmamali,şoyleki yagli kilo aldiktan sonra definasyon ile yaglari yakip kaslari birakmak imkansiza yakin,hatiri sayilir olcude kasta kaybediliyor definasyon yaparken,o yuzden ayda 2-4 dan fazla kg almamakta fayda var

3. erkek

erkek Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hacim kazanman için şart bence

4. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Tamamda sende demissin ben hiç kilo almadan vücudum 1 yılda değişime uğruyor çok az değişiyor kaliteli kas kütlesi ama bulkta ve definisyonda değişim çok daha fazla oluyor.Ben hiç kg almıyorum.

Sayfayı Paylaş