Bulk ve Definasyon bilgili...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve atahan224 tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Herkese merhaba 15 aydır v.g yapıyorum 64.5 kg den 80 kg ye ulaştım şuanki amacım bulka girip 6-7 ayda 88 kg civarına çıkıp sonra 3 ay civarı definasyon programı , diyeti vs. yapıp 83 kg ye düşmek. Gelelim asıl konuya benim bunu başarabilmem için beslenmem ve antremanım sağlam orda herhangi bir tereddütüm yok gram hesabı yaparak uyguladım herşeyi ama aklımda supllementler takılı kaldı bir türlü kurtulamadım ; Sabah , antremandan önce ve akşam aç karna 2 tablet universal 2700 amino / antrenman sonrası 1 ölçek ultimate nutrition bcaa ve 1 ölçek carnivor alıyorum birkaç gün önce ultimate nutrition un kreatin alıyodum ama 20 gün araya girdim. Evet supplement kombinasyonum bu şekilde bulk da bu şekil devam edeceğim ama definasyon a gelecek olursak amino ve kreatini bırakıp , cla + carnitine veya sadece animal cuts kulllanmayı düşünüyorum yanına gh max + bcaa yada scivation xtend eklemeyi düşünüyorum cla mı carnitine mi yoksa animal cuts mu hangisi daha etkilidir kullananlar , deneyimli sporcular yardım edebilirse sevinirim...

Sayfayı Paylaş