bulk donemi beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hakan9456 tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hakan9456

hakan9456 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ekim sonunda 1 yılı dolduracağım sporda. 1.71 boy,67.5 kilo. yaz sonu hafiften definisyon yaptım 3.5kilo kadar verdim simdi bulka giricem kolay yağlanabilen bir yapıya sahibim o yüzden clean bulk düsünüyorum whey+amino3001+creatin kombinesi yapmayı dusunuyorum creatin disinda digerleri mevcut daha once universal creatin kullanmistim farkli bir oneri olmazsa yine onu dusunuyorum. Beslenme programı olarak da
    Kahvaltı :
    Yulaf ezmesi 100 gr
    5 yumurta 2 sarısı
    Ara öğün:
    Muz 1 adet
    Ceviz 50gr
    Öğle:
    Tavuk gogsu 100gr
    Pirinc pilavı 100 gr
    Ara ogun :
    Makarna 100 gr
    Ton balığı ufak boy
    Aksam:
    Et 100gr
    Pirinc pilavi 100 gr
    Aksam yatmadan:
    Lor 100 gr
    Badem 20gr
    Makrolar fatsecretdan hesaplanmistir
    Karb:282 pro:159 yag:90 kalori :2573
    Supplementler dahil degildir. Vucut olculeri kol :37.5 gogus:104 omuz :117 bel:81 4 pack gorunur durumda alt karin ve simit diye tabir edilen bolgede hafiften yaglanma var. Benim sorucagim sorular bulk icin beslenme programi yeterli mi ? Kahvalti+ara ogun sonrasi spora gidicem carb yetersiz olur mu ? Kreatin tavsiyesi ?

2. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Sabah 3 haşlanmış tam yumurta ve peynirler bir bardak süt
    12 gibi bulgur pilavı Fırında tavuk Göğsü
    saat 4 de üni de öğün dünkü yemek mesela haşlanmış et pirinç Pilavı salata. ( 12 - 4 arası kepek ekmeğe kendi yapımım fıstık ezmesi götürmeyi düşünüyorum 4 saat bir şey tüketmiyon sonucta )
    Akşam yemeği lapa bulgur pilavı tavuk gögsü
    akşam da 3 4 bardak süt,yoğurt.
    Alt karın ve yan sorunu az da bende var. spor sonrası 10 dk yapıyordum kas gelişimine zararı varmış dediler bugün yapmadım karın çalıştım.
    Bende yağlanma sorununu azda tutmak için sadece kuru yemiş ve zeytin yağı tüketiyorum.
    Supp. olarak da daha almadım ama hardline matrix protein tozu birer tane bcaa,glutamin ve kreatim alacam

3. hakan9456

hakan9456 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ne zaman foruma yazsam bir umutla yazıyorum tecrübeli hocalarımın yardımcı olucağı konusunda ne yazık ki hiç düzgün bir cevap alamadım. Anlamıyorum yardımcı olmak neden istenmiyor foruma bir daha konu açacagım konusunda şüpheliyim anlaşılan forumu sadece okumak amaçlı kullanmalıyız.

Sayfayı Paylaş