Bulk ? Definasyon ?..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve khanjar tarafından 10 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. khanjar

khanjar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Öncelikle merhaba ve herkese kolay gelsin, 1.83 boy 95 kg 24 yaşındayım %20 yağ oranı (tanita makinasıyla ölçtürdüm) ben bu spora başlayalı 5 ay oldu hiç bir şey bilmeden ilk 3 ay sadece temel antremanı olabildiğince protein almaya çalıştım, son 2 ay bölgesel olarak çalışmalara başladım son 1 ayda kreatin,glutamin,protein tozu ve amino asid kullanıyorum. yüksek karbonhidrat ,protein almaya özen gösteriyorum karbı sabahları yulaf ezmesi ve günde 1 su bardağı haslanmıs yağsız tuzsuz bulgurdan alıyorum.son zamanlarda bulk'a girmem konusunda çalışma arkadaşlarım tarafından uzun ısrar oluştu bu site sayesinde bulk hakkında bi kaç bilgi alabildim ama tam olarak cevaplar alamadım. %20 yağ oranıyla bulk'a girmek acaba bi body building intiharımı olur yağlanma çok mu fazlalaşır ? yada güzel bi yağ yakma programına dahil olup yağ yaktıktan sonra mı bulk'a girmem gerekir.? Fikirleriniz benim için çok önemli .

Sayfayı Paylaş