bulk,definasyon,kpss,salon,ev

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve washburn tarafından 2 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. washburn

washburn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    bir süredir kas hacmini arttırmak için bulk dönemindeydim, kısmen istediğim kas grubuna ulastım (omuz bölgesi hariç), amacım nisana kadar bulk devam edip nisandan sonra 3 ay da definsyona girmekti. boyum 1.75 kilom şu an 82 yağlı bi vücüdum var heleki şu bulk döneminde pek karın çalışmayıp karbonhidratta alınca iyice büyüdü.
    sorunum şu ki temmuzda kpss ye gireceğim ve artık spor salonu için vakit ayıramıyorum. şimdi bu definasyon dönemine evde girmek salonda çalıştığım kadar olmasa da sonuç alabilirmiyim, bu dönemde nasıl bir antreman programı oluşturmalıyım ve eve almam gereken ağırlık v.b ne gibi şeylere ihtiyacım var sizce
    bu konuda bana yarıdmcı olabilirseniz çok sevinirim ve internette bir çok diyet programı var ama hepsini okudukça iyice kafam karıştı diyetisyene gitsem spor yaptığımı göz önünde bulundurarak bir program hazırlar mı yoksa standart bir diyet mi verir şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş