Bulk döneminde göğüs uçları

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cattleya tarafından 25 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Bulktayım kilo alıyorum şuan 1.75 boya 74 kiloyum 5-6 kilo daha alacağım ancak göğüs uçlarının oval bir şekil almaması için her hangi bir öneriniz varmı kilo aldıkça sanki göğüs uçları değişiyor göğüslerimden çok memnunum ancak uç kısımlarının şekil değiştirme ihtimali bulk hevesimi gölgeliyor.

Sarkma falan yok jino değil yani orda yağ birikmemesi açısından bulkta bir supp kombinasyonu falan varmıdır veya antremanlarda şu hareket iyi geliyor gibi önerilerede açığım üst göğüs 75 kilo girebiliyorum benchte aynı ağırlıkları görüyorum,dahada arttıracağım kilomla ağırlıkları ancak o uç kısımların tishrtten belli olması hiç hoşuma gitmez.

Son düzenleme: 25 Ocak 2013
    muratcan.biceps bunu beğendi.
  2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bunun çözümlerinden biride üst göğse abanmak,birde tabi yağ oranı azalınca bu sıkıntı kalkar diye düşünüyorum ortadan,aynı sorun bende de var :)

muratcan.biceps bunu beğendi.
  3. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Üst göğüse çok önem veriyorum zaten ama uç kısmıyla ilgisi ne kadar olabilir ki ? İlgisi olsa şuan olmaması gerek çünkü ağırlıkta kiloma çıktım artık

Son düzenleme: 25 Ocak 2013
  4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    üst göğüsü geride oldugu için göğüs uçların t-shirt giydiğinden daha çok belli olur,ama üst göğüslerin dolarsa uçlar belli olmaz ;)

Cattleya ve muratcan.biceps bunu beğendi.
  5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bulk taki genel sıkıntı budur.sen takma koyabildğin kadar kas kütlesi koymaya bak.bende bulktayım.profil fotoma bakıp sinirlenmiyorum.çünkü biliyorum ki 1 ayda eskisinden daha iyi olabilirim.ama maalesef biraz ağır çalışmadan kas kütlesi konmuyor.o yüzden de yiyip basmamız lazım.naturel bir bulk sezon geçiriyorsanız bunlar olacak.çünkü bizim oturdugumuz yerde yag yakma gibi bir imkanımız yok.yagsız olarak büyüme imkanımız yok.o yüzden çalışıp zor olanı yapacagız

Cattleya bunu beğendi.
  6. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen. Üst göğüs ne kadar doluysa, göğüs o kadar bütün görüneceğinden uçlarında belirginlikte az olur.

Cattleya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş