Bulk Dönemi Supplement Günlüğüm

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve rus45 tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. rus45

rus45 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Uzun uğraşlar, araştırmalar, bilgi birikimlerim ile oluşturduğum supplement kombinemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu paylaşımımdan faydalanabilmeniz açısından kendim hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum. Aynı zamanda yazdıklarım dışında kafanıza takılan noktalar hakkında sizlerden gelecek sorulara da tüm samimiyetim ve hissetiklerimle yanıt vericeğime emin olabilirsiniz.
    Body'e 2013 yılının Şubat ayında başladım, 1 yıldır Şöyle yada böyle bu sporu amatör olarak devam ettiriyorum. Hayatım bir parçası, yaşam stili haline geldi. İlk zamanlarımdan daha fazla ciddileşerek de devam edecek.
    Kendime kısa ve uzun vadede çeşitli hedefler koyuyorum en azından bunu son 6 aydır yapıyorum diyebilirim. İlk başladığımda çok zayıftım uzun boylu oluşum ve cılız bir yapıya sahip olmam boy-kilo orantısını dengelemem gerektiği konusunda çaba sarfettim. Şu anda boyum 188 kilom 83

Supplementlere gelince maksimum kas kütlesi elde edebilmek, kas kaybını önlemek ve performans üçlüsüne yönelik bir kombin " muscletech nitro tech performance + weider amino 2200 + musclepharm recon + bsn no xplode 2.0 "

2. byormantik

byormantik Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    bcaa nerde glutamine nerde benim bildiğim bulk dönemde gainer+bcaa+glutamine demirbaştır yanlış mı biliyorum?

alayına07x ve batuhan09 bunu beğendi.
  3. alayına07x

alayına07x Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    bcaa lı bir protein tozu ve glutamin eklemen senin için çok iyi olur kanaatindeyim.

4. Rateline

Rateline Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    glutamin kullanmayacaksan nitrotechin proteinini neden kullanıyorsun anlamadım zaten o kadar etkili bir ürün degil abartılarına inanmayın ne olursunuz

5. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim gayet güzel bir kombinasyon. Yorum yapan arkadaşlarla münakaşaya girmek istemiyorum ama weider amino ve musclepharm recon 'u ve içeriklerini bir araştırıp daha sonra yorum yazmanızı tavsiye ediyorum. BCAA'lara özellikle bakınız. Glutamin olarak eksik gibi duruyor yalnızca , o da son zamanlarda bir çok tartışmaya sebep olan bir supplement olarak gözüküyor. Gerekliliği konusunda soru işaretleri var.

Sayfayı Paylaş