Bulk dönemi sonrası yağlanma sorunları..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve jıedassin01 tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jıedassin01

jıedassin01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba demek istiyorum forumda yeniyim gerçekten bilgi deposu emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyotum.

Ad:sercan
    Boy:165
    kilo:53

-4 ay kadar önce ben 45 kiloydum.sonra karar verip kilo almaya başladım su anda 53 kiloyum.bu süreç içerisinde ensure adı verilen bir besin takviyesi kullandım.En sonunda 53 kiloya ulaştım.şu anda 1 aylık evde 15 günde body salonunda olmak üzere 1,5 aylık bir deneyimim var.

-4 ayda 53 kilo ya gelince göbek ve bölgesinde yağlanma oluştu dolayısıyla karın kaslarım gözükmüyor.bunu tek çözümün cardio+ uygun diet olduğunu biliyorum...

-Size sorularıma gelince benim kardio+uygun diet yapmam sonucunda yağlardan kurtulacağımı anladım ama ben yağları yakınca aldıgım kiloların 1/3 ünün gideceğini düşünüyorum.ben kilo vermeden nasıl yağ yakarım yardım edebilir misiniz?

2. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Çözümü kas olarak kilo almak. Ancak 10kg. kas, ayda değil yılda bile zor olur :) Kardiyodan korkma yani. Vücudun şekillendikçe düşük kiloda bile güzel görüneceksin. Kilonu da zamanla alacaksın yavaş yavaş. Beslenmende de 2 ayda 10 kilo aldıracak kadar değil, harcadığından biraz fazla kalori alman yeterli.

Sayfayı Paylaş