bulk dönemi light ürün kullanmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve serkanozennn tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. serkanozennn

serkanozennn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhabalar şu anda bulk dönemindeyim ama biraz yağ fazlalığım var aşırı değil çok göze batmıyor kilo alıp hacim yapmak istiyorum ama çok fazla yağlanmak istemiyorum en azından bu halimdeki yağ oranında kalmak istiyorum o yüzden süt ve peynir ürünlerini light kullanıyorum kepek ekmek kullanıyorum ama protein ve karbonhidrat alımında bi sorun yok light ürünlerin kalorisi düşük olduğu için kilo almama engel olur mu? teşekkür ederim...

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Light ürün kullanmanız genel anlamda sağlığınız için yararlıdır.
    Tam yağlı süt ve peynir ürünleri yerine yağsız veya yarım yağlı olanları tercih etmeniz kolesterol ve kalp sağlığınız için uzun vadede yararlı olacaktır.

Kütle kazanmada kaloriyi nereden aldığınız önemlidir.
    O nedenle kütle kazanma ile ilgili bütün başlıklarda üstüne basa basa kompleks karboların öneminden bahsedilir.
    İnceleyebilirsiniz..

3. serkanozennn

serkanozennn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkür ederim bonatschi önce 2 hafta içinde 1 kilo kaybettim bu beslenmeyle sağlam da yiyorum aslında o yüzden endişelendim biraz şu anda yavaş yavaş kilo almaya başladım inşallah böle devam eder

Sayfayı Paylaş