Bulk dönemi (kg alma)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Despo tarafından 16 Ağustos 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. nicebody21

nicebody21 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim gerilme hemen da şaka yapıyorum başka bir konu altında şaka yaptıgımı arkadaşlara durumuştum çeşitli konular adı altında yazdıklarım hepsi pislik yapmak adına idi inandırıcı olmak adına herşeyi yaptım ok bu kadar şaka yeter anladım artık bende sitenin samimi ve daimi üyelerindenim lütfen beni böyle kabul edin artık bilgi paylaşım zamanı sanada bol bol saygılar.

2. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Yaw bakıyorum da yumurta çok fazla, burda yazan sadece beyazı değilse insan kolestrol delisi olur diye düşünüyorum. 1 sarıya tamam da 1den fazlası ilerde kötü sonuçlara yol açar, Yumurta yenmezse diğerleri ile de olabilir mi?

3. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    evet neolursa olsun yumurta sarisi karac'[erde ya[lanmaya sebep olur

4. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    günde yumurtanın 1 sarısı yetiyor normalde...çok sorun olacaksa haftada bi kaç kere yersin...asıl yenmesi gerekn kısmı beyazı..vurgulanan da o..

bu arada diyete baktımda 150 gr yağ çok saçma....hangi mantıkla! bunu öneriyor arkadaş anlayamadım...ciddiyetten uzak bir liste.......

diyette enerjinin %25 nin yağlardan gelmesi yeterli yazar çoğu yerde...he tabi yağ olarak kilo almak isteyenler varsa ?! uygulanabilir bir diyet...

Son düzenleme: 24 Ekim 2009
  5. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    sana katılıyorum yalnız şu nokta hariç yumurta sarısı her yaş grubu için farklı miktarlarda tüketilmelidir.

örneğin sen 40 yaşındaki adama günde 1 yumurta sarısı verirsen o kişinin kolestrerolü fırlar...bu olayı nerden mi biliyorum aynı sey anneme olmustu.2 hafta boyunda hergün 1 yumurta yedi ve sonucta kolesterolü arttı ve ilaç kullanmaya basladı.uzmanllar 30 yasına kadar günde 1 yumurta sarısı , 30 yaş ve üstüne ise haftada 1 yumurta sarısı öneriyor..

super_hornet bunu beğendi.
  6. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    2 senedir kimse bulk döneminde değilmiş galiba. şaka bir yana bilgi rica ederim. 2 aydır bulk dönemindeyim toplamda 2.200 kg aldım. bunun 300 gr kas, 1900 yağ olarak çıktı. sizce doğru yoldamıyım yoksa bulku fazlamı abarttım. yada neler yapmalıyım. şimdiden bilgiler için tşk ederim.

7. Millstone

Millstone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    Herkese selamlar.. Ben bodybuilding'i 4 aydır yapmaktayım ve kilom boyuma göre biraz az (1.80 53kg).. Bu diyeti kış boyunca uygularsam iyi bir sonuç elde eder miyim? ayrıca protein tozu olarak optimum whey uygun mu arkadaşlar?

Sayfayı Paylaş