Bulk dönemi için tavsiye lazım :)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Headbanger. tarafından 15 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kompleks proteini antreman sonrası kullanmanız daha mantıklı olacaktır . Bilimsel deneylerde kompleks ant sonrası kompleks kullananların kaslara daha fazla amino asit gönderimi ve daha az yıkım oldugu gözlemlenmiştir . Whey ide sabah aç karnına veya ant sonrası için alabilirsiniz .

2. Headbanger.

Headbanger. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkür ederim değerli bilgiler için :)

unknown00 bunu beğendi.
  3. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    do
    doğal olarak bcaa tüketimi yüksek olacagından dolayı mı gereksiz oldugunu dusunuyorsun yoksa baska bir acıklaması var mı ?

Headbanger. bunu beğendi.
  4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Bcaa daha çok definasyonda kullanılıyor sebep olarak zaten karb. miktarı azalıyor kas kaybını minimize etmek amacıyla kullanılıyor.

5. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    sadece kas kaybını önlemek olarak bakmamak lazım bcaaya

6. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Definasyonda kullanılma sebebini söyledim ben bcaa nın.Tabi başka yararlarıda var protein sentezini artırma gibi.

7. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bcaa testesteron, büyüme ve insülin hormonlarının seviyelerini artırır. Dolayısıyla kas yenilenmesinin maksimize edildiği durumda kas kütlesi kazanılması da o kadar yüksek hızda gerçekleşir. Daha hızlı kas yenilenmesi demek daha hızlı bir metabolizma ve daha hızlı kas kütlesi kazanmaktır; bu da daha az yağ kütlesi kazanarak gelişmek demektir.

Bcaa demek daha hızlı protein sentezi demektir. Bu da daha fazla anabolizma artışı demekitr. Dolayısıyla daha iyi bir performans, daha iyi bir dayanıklılık, daha hızlı bir gelişim demektir.

Yukarıdakilerden cıkarılabilecegi gibi bcaa yaz-kış kullanılması gereken cok gerekli bir üründür. Günde 3-4 kez kullanılması uygundur.
    D.Wolf dan alıntı yaptım bu yazıyı , buradan kullanıp kullanmamanız gerektini kendiniz çıkartın :) Ben kullanmıyorum bulk dönenimde whey+creatin+casein yeterli oluyor belki nox da atabiliyorum belli olmuyor o ama whey+creatin+casein bulkda işimi haydi haydi görüyor..

Headbanger. ve Alfonso_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş