Bulk dönemi beslenmem

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Jacobson tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Jacobson

Jacobson Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar ben supplementsiz yapıyorum ama beslenmeme dikkat etmeye calısıyorum antremanları cok ağır yapıyorum vucut alısık cok iyi gelisim alıyorum ama kilo sorunu var.
    Boy:1.86
    Kilo:72
    Definasyon doneminde 68 69 a kadar iiniyorum boya göre kilo az kalıyor yiyebildiğim kadar yiyorum ama yinede kilo almak zor.Belki kızanlar olabilir bende bu az yiyip alamıyorum alamıyorum diyenlere kızıyordum.Şimdi beslenmemi yazayım sizde mesajla destek verirseniz sevinirim.
    Sabah:200 gr yulaf 2 bardak süt 2 haşlanmış yumurta(tam)
    Oğle ve Akşam öğünlerinde toplam yediklerim:600 gr beyaz pirinc (pişmemiş), 200 gr tavuk göğüsü , 100 gr lor peyniri
    Toplam kalori :3500 oluyor yaklasık 600 gr karb ve 140 gr pro
    Pilavı bölüyorum her 2-3 saatte bir olarak yemek icin zaten piştiği zaman 1.2 kg yi rahat buluyor anca yeniyor.
    daha önce kilo almak icin yine yemiştim ama bundan daha az yemiştim alamamıştım. bu sefer yine deniyeceğim alabilrim insallah pilavı yemek çok sıkıntı oluyor ama mecburuz takviyesiz. Bu arada 4 aydır yapıyorum sporu ama 3 senedir araştırıyorum neredeyse her yemeği icini biliyorum. öncedende 2 3 ay yapıp bırakmışlığım var.Bazı olumsuz sebeplerden dolayı. Mesajlarınızla cevap verirseniz sevinirim herkese iyi gelişmeler :)

2. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    pişmememis demissin?

3. Jacobson

Jacobson Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Pismemis 600 gr pirinc ile pilav yapiyorum yani onumu demek istedin

4. Jacobson

Jacobson Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bulk donemi beslenmesinede zor dayaniliyor pilav yulaf olarak ama kilo artmaya devam ediyor

5. Jacobson

Jacobson Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Gunde 800 gr pismemis pirinc yiyorum ama hala cok yavas kilo artiyor ve dayanilmaz bir sey 800 gr pisince 1.5 kg pilav oluyor burda 300 400 gr yiyorum yaziyorlar ben daha ne yapayim ne yiyeyim kusucak gibi oluyorum artik yemekten yinede cok zor. Defineye girip yaği baya dusurebilirim ama 68 kiloya dusecegim ve 186 boya az geliyor sizce yardim edin ne yapayim cidden kafam cok karisiyor

6. imRuhestand

imRuhestand Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet pişmemiş pirinç pilavı tüketimi ve tüketenlerde var bu sporda

7. Jacobson

Jacobson Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Gunde 800 gr pismemis pirinc pilav yapip yesemde her 2 saatte bir 2 tabak pilav yesemde kilo alamiyorum kilom artmamis midedekiler sindirince eski kiloya dondum 1 haftadir yiyorum nereye gitti bunlar boyle bi hastalik varmi gercekten fikir onerebilecek birileri lazim

8. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim öncelikle başarılar yemekten bıkma bir tek pilav yeme ne bulursan mesela ben 80 kilo oldum ama bitürlü 81 olamadık ama dünyaları yiyorum nerdeyse sonra zeytin yağı içmeye başladım çay bayrağıyla kocaman kalorisi çok fazla

9. Silasyhp

Silasyhp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bozayı araştır...

10. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    böyle şeyler tavsiye vermeyin arkadaşlar. boza dediğin şekerden ibaret yüksek kalorili yoğun bir içecek bence . herşeyi ye de iyi bir cümle değil. Bu dirty bulk olur bu şekilde buda kastan çok yağ getirir denemiş biri olarak diyorum . eğer uyabilirsen bu beslenme programın iyi

11. dravenlike

dravenlike Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde seninle ayni sorunum vardi boy 1.86 ama zayiftim ilk basladigimda 7 ay oldu basliyali 65 kg olarak basladim suan 77 kg yum fakat suplementte kullaniyorum bence sende bi suplement kullanmaya basla

12. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ya supplement kullanmak kilomu aldiriyor sizce yani gainerlar disindaki supplementlerin kalorisi max 100 calori falan. Eger gainer almiycaksan diger suoplementlerin sana kilo aldirmasi soz konusu degil bence. Ayrica beslenmen full pilav ustune gibi olmus. Bu beslenmeyi ben yapsam bayginlik geciririm iyi dayanmissin. Kuruyemise aban 500-1000cal arasi burdan karsila zeytin yagindanda 500 cal aldan geriye zaten 1500 kaliyor onuda 2 porsiyon pilav ve 200gram tavuk karsilar. 800gr pilav nedir ya. Ayrica pilav yerine bulgur yemende cok daha iyi olucaktir. Ve benim 1000cal kuruyemis abarti yani. Kaloriyi alabilecegin birsuru sey var ama en kolay zeytinyahi ve kuruyemisten alirsin ve hicbir sakincasininda olcagini sanmiyorum.

13. sezer1994

sezer1994 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Sabah yedigin yumurtayı arttır bence yapabiliyosan 1 ögün daha tavuk gögsü olan bir ögün hazırla

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. dravenlike

dravenlike Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arda ben zaten sadece suplement kilo aldiriyor demedim senin acikladigin gibi arkadas sadece pilava abanmis ben destek olarak soyledim bende biliyorum suplement yediklerinin yerine gecmedigini sadece soyledim benim metabolizmam hizli calisiyor kilo almam zor ayrica okadar cokta muazzam beslenemiyorum ama bi faydasi oldu bana arkadasada soyledim yanlisim varsa affola

15. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yok yanlış anlama beni sadece kendi bildigimle yorum yaptım ben bencede protein tozu gayet başarılı bir ürün tabi benim için creatin daha önemli ama whey de bir o kadar önemli ant sonrası için. Yani motive bile ediyor beni nedense. Arkadaşın belsenmeye tekrar gelicek olursak pilavı azaltıp bulgur yiyip kuruyemiştir muzdur falan düzenleyecektir ve zeytinyagını arttırıp.

Sayfayı Paylaş