1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bulk dönem

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve badcrow tarafından 17 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    ağzına sağlık

varya direk düşündüklerimi söyledin sağol bence kıskançlıktan baŞKA bişey değil... hem herkes istediğini yapmakta serbest ama öle böle... adam demiyoki nasıl gelişmişim steroid kullandığım belli mi? bırakın şu steroidle suçlamayı insanları....

2. badcrow

badcrow Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gsm
    Yer:
    izmir
    valla dostum senin bilginden daha cok bilgim vardır neyin ne kadar zaralı oldugundan konunun en başını okursan bu sporu 3 aydır yapmıyorum aralıklarla 11 sene oldu vede istersen şuan ki haliminde fotosunu cekip ekliyim siteye sadece sulandım 86 kiloyum şuan

3. HuSoNeVeR

HuSoNeVeR Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    diyetten anlamıyorum fakat vücut baya sağlam gözüküyor :)

4. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşimiz 4 aylik diyet için aşiri derece süper bir vucut yakalamiş ister istemez insanin aklina geliyor steroid hani 8-9 ayda yapmiş olsa(definisyon) bişey demiyeceğim kupkuru bir vucut hani bizimi kandirir kendisinimi eğer steroid kullandiğini inkar etseydi... Ama arkadaş musabik olmuş tebrik ederim...

5. badcrow

badcrow Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gsm
    Yer:
    izmir
    yazımın en başında ne yaptıysam söyledim hiç bişeyi de inkar etmedim onu kulanmadım bunu kulanmadım diye ama inanın baştan söyledigim gibi iş sadece onlarda bitmiyor hırs-azim -irade - kararlılık bunlar olmadıktan sonra istediginiz kadar istediginizi alın kendi başına bişey olmuyor hiç unutmam dietteyken şeker bayramın da en cok sevdigim tatlı olan antep sarmadan ev de bir sürü vardı ben bir tane bile yememiştim kendimle şavaşaraktan duh herkesin dedigi 1 tane ye ne olcak ama siz o bir taneyi yedinizmi disiplin olayınızı bozmuş ve iradesiz düşmüş oluyorsunuz

6. Burak Göksel

Burak Göksel Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    "SEZER YZL" sana kesinlikle katılıyorum. Eksikliklerinin olması emegine cabana saygı gösterilmesine engel değil. Bodybuilding.com a koysan en iyi transform lardan olursun eminim.
    Sonuçta birşeylerin zararlarını göze almak bile bu sporun fedakarlıklarından ve emeklerinden biridir. Umarım gelişimin en iyi yerlere gelir.Sakatlığına rağmen iyi bacaklarına özen göstermişsin.
    İyi idmanlar!

aneximandros bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş