1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bulk dönem

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve badcrow tarafından 17 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrik ediyorum, çok iyi bir vücut. Umarım sakatlık yaşamazsınız.

2. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    Bacak çalışamadığınızı söylemişsiniz ama üst bacakdaki gelişim fena olmamakla beraber iç ve arka bacak hiç yok gibi birşey calflarda da iş yok. O bölgelere çalışmanızı tavsiye ediyorum.
    Tam anlayamamakla beraber ya çatınız biraz dar yada beliniz biraz kalın gibi. Bulk olan ilk fotolara baktığımda baya bi yol katetmişsiniz fakat o vucudun altından daha iyi bir kas kütlesi çıkar gibi gözüküyordu. Antremanlara ara vermeden vede bir daha bi şanssızlık da yaşamazsanız ileri de biraz daha iyi bi vucut elde edebilirsiniz.

başarılar...

3. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    tebrik ediyrum...nasil bir diet donemi gecirdin ve neler kullandin bu surecte soylemende bi mahsur yoksa yazabilirmisin

4. badcrow

badcrow Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gsm
    Yer:
    izmir
    şimdi eleştiriler için tesekkurler ilk basta profesenel bi yarışmacı degilim inanın o bacaklarda 8 ayda falan oldu genetik olarak iç bacak calflarım zayıf ama elimden geldigi kadar yukleniyorum catım zayıf evet genetik olarak saglam bi catıyla başlamadım bu spora omuz larımdardı belim inan cok ince kaldı bazı fotolarda öyle cıkmış olabilir birde herşey düşündügünüz gibi olmuyor bulk dönemdeyken ben bunu anladım kolum 48 geliyordu ama yarışma zamanı 41,5 kadar düştü bu yarışma dieti dışardan gözüktügü kadar kolay olmuyormuş yuklemesi karbonitrat alımı cok ince hesaplar gerektiriyormuş cünkü bir yarışmacı arkadaşın beslenme programı sana uymuyor tamamen bunu yaşayarak greniyorsun anlıyacagın her yarışma dietinde daha cok tecrube olacak birde biraz daha degil cok daha iyi bir vucut yapacam tavsiyen için saol kardeşbench_O

5. badcrow

badcrow Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gsm
    Yer:
    izmir
    tabi yanlız anabolizan olayına girmiyecem beslenmeyle alakalı syleyebilirim 5 ayın ilk ayı karbo olayını sabahları yulaf ezmesi kepekli yuvkayla yumurta beyazıyla lor bunlarla pişirip degişik sıkmadan menu hazırlamaya calışıyordum brokoli patlıcan yemegi falan son 4 ay katı dite gectim 500 gr lapa pilavla başladım 50gr kadar düştüm haşlanmış tavuk kırmızı et yumurta yiyemedim alerşi yapıyor bende vede bunların yanında supplement

6. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    yapmış olduğun definisyona hayran kaldım, gerçekden çok emek vermişşin bulk halinle define halini karşılaştırmak gerçekten inanılmaz bir durum walla nediyim HELAL OLSUN...

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Baya uzun suredır duruyormus topıc ama yenı topıc yerıne burdan devam etmen cok ıyı..Vucuduna gelınce aksılıkler yasadım demıssın ama en azından gordugum kadarıyla eksı yone gıtmemıssın..Aksıne harıka bır dıyet donemı gecırmıssın..Tek takıldıgım nokta bıcepslerı bıraz daha uzatabılırsın gıbı..Basarılar..

8. badcrow

badcrow Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gsm
    Yer:
    izmir
    iyi temenlileriniz için tesekkurler arkadaşlar birdebulk dönemdeyken bicepler yle durmuyordu :D anladımki dieteyken herşey ortaya cıkıyor eksikler belli oluyor inşallah bicepsleri uzerine duşecem

9. ronaldo_88

ronaldo_88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    badcrow sağlam iş çıkarmışssın tebrikler...forma baktığımızda definasyon idman programıyla ilgili somut bi program bulamıyoruz yani al bu definasyon programı hemen basla gibi bişey acaba sen uyguladıgın programı paylaşırmısın misal pazartesi:şu bölgeleri şu hareketleri şu tekrarda yaptım gibisinden...

10. badcrow

badcrow Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gsm
    Yer:
    izmir
    ilk öncelikle tesekkur ederim arkadaşlar yanlış bi yönlendirme yapmak istmem program oayında yada beslenmede benım sadece olayın mantıgını paylaşmak olur sizlerlen kilo durumunuza göre karbonhidrat ve beslenme kişiden kişiye degişiyor idmanda kesinlikle cok dekrar degil en önemlisi idman dan önce yapılan hergun kardio bisiklet yuruyuş koşu demiyorum dikey yuruyuş bölgeleri de calışırken yarışmaya 1 ay kala her bölgeyi bir gun calışıyodum tekrarlarda 12 uzerine cıkmıyordum cumartesi pazar off yapıyordum son 1 ay bölgeleri her bölgeyi 2şer kez calışıyordum ve vucudumda acılmayan bölgeninde tekrarını 14-16 cıkarmıştım saygılar

cemddd ve ronaldo_88 bunu beğendi.
  11. ronaldo_88

ronaldo_88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hareket olarak özel hareketler seçiliyormu yoksa klasik olarak tekrar sayılarımı değişiyor sadece...

12. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    peki sana sunu soracam bu vucutu bu hale getirdigin icin banada bisey soylersin diye dusundum.ben su an bulk donemdeyim.oldukca iriyiyim.44 cm kollar falan var.ama cok sert bi goruntu yok.2 ay sonra izine gidecem.kollari omuzlari falan ayirmak istiyorum biraz.yani ya\risma falan yok aklimda sadece biraz hatlar belli olsun..ne taviseye edersin

13. badcrow

badcrow Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gsm
    Yer:
    izmir
    sadece tavsiye bilmiş lik olarak degil cardio sabah ac karnına protein tozunu içtikten sonra cardio %15 dikey egimde yuruyuz ortala hız 6-7 arası 40-50 dk sonra 15-20 dakika bisiklet ve onlar bittikten sonra mide hareketlerin eger musait olursanda antremana 3-4 saat dinlendikten sonra yap carbonu yedikten sonra idmana enerji toplamak için tekrarlarınıda dietinin 20-25 gunune göre vucudundaki degişime göre degiştirebilirsin yanlız sana tavsiyem vucudunun durumuna göre carboyu ayarlaman lapa pilavını saygılar

cemddd ve sivasli bunu beğendi.
  14. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    badcrow bu fotolar 4 ay diet yapmış halinmi?

15. badcrow

badcrow Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gsm
    Yer:
    izmir
    toplam 5 ay ilk ayı katı degil kalan 4 ayı katı diet yaptım

16. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    walla 4 ayda inanılmaz bir değişim ama kimyadan yararlandığını inkar etmezsin değilmi :)

17. badcrow

badcrow Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gsm
    Yer:
    izmir
    başta dedim kimyasal kulandım ama inan iş kimyasalla bitmiyor o diet ve idmanlar anlatamam yaşanır bench_O

18. Air SeDaT

Air SeDaT Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    her ne kimyasal olursa olsun sonucda hayatta kalabilmiş... :D
    o bulk resimlerle define resimler arasında daglar x 2 kadar fark var gerçekten hayrete düştüm
    tek kelimeyle maşallah diyorum hocam thums:

19. ghostrider1907

ghostrider1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ileride bu iğnelerin zararını çok fazla görüceksin dostum kısa dönem vücut için kendine eziyet etmişsin..

20. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    umarın yanlıs anlamassın ama cogu arkadasa aynı seyı soyluyorsun nerde guzel bır vucud gorsen suraların eksık demek yerıne steroıd kullandınmı dıe soruyorsun bence bu cok yanlıs bır tutum sonucta burada bızım yapmamız gerekn steroıd kullanıp kullanmadıgı sorgulamak degıl nerelerının eksık oldugu hakkında yorum yapmak

emın ol senden daha cok bılıyor zaralarını ve emın ol o vucut steroıd olmasada o gorunume yakın bır gorunum yakalardı sonucta steroıd kullanmak senın sandıgın gıbı bu vucudun temelı degıl sadece bır katkı yapmıs steroıd kullanan herkes bu formu yakalyamaz emın ol ve bence kısa vadelı bır gelısım degıl su anda hala devam ettıgıne gore baya uzun vadelı bır gelısım

Just Be bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş