bulk a girmeden kasları parçalamak mümkünmü?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jarhead tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    evet arkadaşlar yaş 18 boy 1.90 kg 87 bodyde 5. ayıma girdim ve şu an gayet düzgün orantılı bir vücudum var. kilo almak biraz beni sıkıyo.antrenmanlarımın hakkını veriyorum ve beslenme ve uyku düzenimde çok iyi. fakat ben vücudumu, yağlanmakdan korktuğum için bulk a sokmak istemiyorum.ancak parçalı bir vücut herkez gibi hayalim.evet arkadaşlar kas kütlesi olarak sanıyorum yaza kadar iyi bir hacim yaparım kilomda yaklaşık 95 olur gibime gelio düzenli bir beslenmem var çünkü belirttiğim gibi antrenman ve uyku da iyi.ben şimdi iki arada bir derede kaldım. aklımı kemiren soruların içinden çıkamıyorum bakıyorum herkes kışın bulk a girip nisan mayıs gibi diyete başlıyor. ben bu şekilde devam etsem kasları parçalama durumum varmı? yoksa bulk a girip kaslı yağlı bir vücut yapıp baharda definasyonamı giriyim. evet arkadaşlar değerli cevaplarınızı bekliyorum

2. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kilon 95 olabilir tabi ama saf kas olarak alamazsın.Bulk olmak yağ tulumu olmak demek değil. Güzel beslen antreman cardio yap 4-5 kilo yağlanarak üstüne iyi bir biçimde beslenerek kasta yaparak baharda cardio yapablirsin.

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    diez ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş