bulk a devammi etmeliyim yoksa bi sure definasyonmu ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Murat Aksz tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Murat Aksz

Murat Aksz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    Arkadaslar durum biraz farkli 187 boy 86 kiloyum spora basladigmda 72 kiloydum kilo sorunumu cozdum 1bucuk yillik vucut gelistirme gecmisim var benm sorum şu : son 3 aydaki bulk doneminde gerek kaloriyj astigim gerkse beslenmedeki yanlislardan dolayi yaglandim bu zaten genel bi sorun.ama simdi bulka devam etsem belli bi yag seviyem ve gobegim var rahaysz edici bi durum bu.definasyona girsem zaten hacim olarak yetersizim o da yanlis geliyor bana kas acisindan napmaliyim ben ? Gobegi gormeden bulka devammi yoksa definasyona girip yagi atmaya calismak mi ? Yardmci olursanz sevinrm.

2. sarisinmodel

sarisinmodel Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Bulk dönemini düzensiz geçirmiş in kilo fazla değil bence yaz yaklaştı günlük kilo vermeyecek koruyacak şekilde kalori al ayarla hesapla onu karbo yu orta dereceye indir protein alman gerektiği kadar al ve kardiyo ağırlık çalışarak yağ oranını düşür vücuduna eziyet etme bir kilo ver bir al zarar verir.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş