Bulj Dönemi Sıkıntısı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mart09 tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mart09

mart09 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar arkadaslar ben 1 senedir bb yapiyorum hacim almak amacli ilk 2 sene bulktan cikmayacagim ancak vcudumda bel(simit) ve karin bolgemdeki yaglanma inanilmaz fazla yag oranim %16 ama yaglarun %90 i govdemde ben bu durumdan rahatsizim simitlerim omuzlarimla yaris icerisindeler ben gunluk saglam bir karin ve bel calismasi yapsam bulm doneminde o bolgeleri inceltebilirmiyim ? Yag kaybetmek degil soyledigim ancak germek istiyorum oralari bu mumkunmudur saygilar

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Bulkta bazilari karin calismanin gobegi dahada siskin gosterecegini söylüyorlar bence simdilik takma.zaten hacimlendikce bulkta metabolizman hizlanicak pek zor olmiycak eritmek sonra diye dusunuyorum.2 sene cok degilmi ama :D

3. mart09

mart09 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam bunun 1 senesi ogrenmekle gecti dejsek daha dogru olacak o 1 sene cöp benm gozumde yeni yeni basliyorum :) metabolizmam her ay dahada hizlaniyor olcumlerumde cikiyor ama.bilemedim iste rahatsizim cok

egemennn bunu beğendi.
  4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Haklısınız kafaya takmaklada zamanla sizin icin onemi kalmiycak yavas yavas gider belde kolay gelsin :)

5. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    buk donemınde ıncelme olmaz aksıne artış meydana gelcektır bızım mıllet bulku yanlıs anlıyor bulk ne bulursan yıyıp kilo almak degıldır bızımkıler 70 kılo %12 yag oranıyla bulka gırı 85 kılo %20 yag oranıyla cıkarlar sonra vercem dıye yıne 70 dusup %12 yag oranına gerı donerler onemlı olan kas almak yag degıl yanı sen adam gıbı bulk yaparsan yaglanmassın fazla bence once yag oranını dusur bulktan cıkıp sonra tekrar gırersın bu seferde yag oranını fazla arttırmadan yukleme yaparsın 2000 kalorı alıyorsan 2200 alıp yavas yavas kas eklersın yaglanmadan emın ol 2 senede alcagın verımı 1 senede alırsın boylece

6. mart09

mart09 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    mantıklı aslında düşünmedim değil teşekkürler

Sayfayı Paylaş