Bugün Salona yazıldım Ve programım Ve 1 kaç soru lütfen bakın

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Emre94 tarafından 3 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Hoca bu programı 3 hafta yapıcaksın sonra başka program vericem dedi haftada 3 gün gidilcek

1.ÜST MİĞDE 3X25
    2.Legraises (yatarak ayak kaldırma) 3.15
    3.Bench press 4x8
    4.Polaris 4x8
    5.lat machine 4x8
    6.Omuz press 4x8
    7.Barbell curl 4x8
    8.push down 4x8
    9.leg extensions 4x8
    10.leg press 4x8
    11.leg curl 4.8
    12.kalf 4.8

Bacak hareketlerini 1 haftda yapmıycaksın dedi.

Ve başlarken vücut ölçülerimi filan almadılar sadece bu programı verip hareketleri gösterdi.Normalmi yoksa alması gerekiyomuydu Bide ayriyetten futbol oynuyorum haftada 3 gün Bir futbol külbünde 2'si birden ağır olurmu ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:10 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:49 ----------

Hiç cevap verecek yokmu yaw:S

2. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Bi baksanız??

3. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    aslına bakarsan işin raconu boy, kilo, yağ oranı, isteğe göre sağlık rapor ve spor geçmişine bakarak belirli bir başlangıç programı oluşturulmalı. ama gel gör ki işler öyle yürümüyor özellikle aidat olarak 50-100 lira civarı ödediğiniz ve salon sahibinin ayda 150 kişiye hizmet verdiği yerlerde. nisbeten de haklı sebeplerle. hocanı tenzih ederek yazıyorum ama mahalle arası yerin iki kat altı rutubetli salonlarda asıl amacın ticaret olduğu düşünülürse bilinçli olsun olmasın kimse kimseye özel antrenörü muamelesi yapmaz. birkaç ayın sonunda devamlılığına göre ve satın aldığın ek besinlerden yola çıkarak en fazla talebe göre kür hazırlayacak kadar ilgilenirler.
    ikinci sorun için iki farklı sporu bir arada götürebilmek bileceğin gibi beslenme dinlenme ve aşırı çalışmadan oluşacak sendromlardan kaçınmayla alakalıdır ve izafidir.
    biri iki hatta üç ayrı sporu bir arada götürebilir ama bu bir başkası için sarsıcı bir durum olabilir

Emre94 bunu beğendi.
  4. executioner92

executioner92 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    hoca vermişse doğrudur kesinlikle uy programa başkalarına özenip kendi başına hareket etme sakın sonra ciddi ciddi acısı fena çıkıyor. 2 sporu bir arda götürebilir sin ayrıca ben
    pazartesi, çarşamba, cuma body e salı, perşembe, cumartesi günleri kicboxsa gidiyorum pazar günü ise dinlenme günüm.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2011
    Emre94 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş