bugün kan tahlili ve hormon testi yaptırdım..Platodamıyım değil miyim ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve super_hornet tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar...

bugün kan tahlili yaptırdım

3 ay olacak diyetteyim + şınav pazı arka kol omuz çalışıyorum(3 gün )...10 küsür gündür koşuyorum 20 dk

93 idim 85 im şu an boy 1.78

25gün içersinde 4 ya da 5 kilo daha vermem lazım :(

tahlillerim şöyle

TSH: 1.42 / NORMAL ARALIĞI: 0.34-5.60

T3: 3.05 / NORMAL ARALIĞI: 2.5 - 3.9

T4: 1.02 / NORMAL ARALIĞI: 0.61 - 1.12

anlaşılan benim şu an trioid hormonları (t3 t4) tavan değere yakın seyrediyor...Bu da demektir ki metobolizma hızlı çalışıyor gayet..

o zaman yağ yakımı devam ediyormu yoksa durmuş olabilir mi yine...????

85in altına inemedim de :(

kendime bir hafta verdim çarşamba günü (16 eylül) doluyor...hala 85 isem interval koşuya geçecem artık ...

dün bi koştum 10-12 dk dayanabildim....

orta tempoda sabit koşuya ise 20 dk dayanabiliyorum...aslında daha koşarım ama sol diz kapağımın kenarı ağrımaya başlıyor anlamadım gitti..zemin bozuk galiba..tam düz toprak değil..

bi de ben diyorum ki sabah aç karna karnitin + kafein alıp 20-25 dk koşayım..sonra karboları yükleyeyim akşamüstü interval çalışayım...

iyice şaşırtayım vücudu yaksın şu son 4-5 kiloyu da

işe yarar mı :(

askeri mülakata girecem o yüzden yav...keyfimden değil yardımcı olursanız çok sevinirim:(

2. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    peh,

bi yardımcı olsaydınız şaşardım zaten...neyse nette baya araştırdım bu işi çok güzel bilgiler edindim

3. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bu tavrına bı anlam veremedım kı zaten anlamsız bır tavır sen burayı google mı sandın her soruna anında cevap beklıosun kendım ogrendım demısssın o zaman baslıgı acmadan arattırsaydında ogrenseydın nıe burayı mesgul edıyosun

bu gune kadar forumda kım sorusuna cevap bulamamıs yada kım bu gune kadar yardım alamamıs soylermısın

ne demek yardımcı olsaydınız sasardım bu forumdakı kadar ıyı nıyetı hıckımse ne gercekte ne sanalda bulabılır

zigbog bunu beğendi.
  4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.910
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Londra
    Gerekli bilgiyi aldığınıza göre forumun yönlendirmesine ihtiyacınız kalmadı demek ki.
    Kilit.

Not:
    Madem foruma karşı yaklaşımınız bu şekilde, madem forumda bilgi almak konusunda umutsuzsunuz, o zaman başlık açarak mesaj kirliliği yaratmamanız ricamdır.

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş