Bugün Kafamı Yardım Dikiş Attılar Ne Kadar İz Kalır?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve SoldiersOfGod tarafından 16 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Merhabalar.. Bugün dolaba pişmiş olan yemekleri kötü olmasın diye koyacakken, nasıl oldu anlamadım, buzdolabının üstündeki tepsi kafama düştü ve galiba yarılmış.. Kanlar fışkırdı tabi ve havada sıcak bende hareketliydim o sırada.. neyse yıkadıktan sonra pamuk pamuğun üstünede buz koyup o şekilde tampon yaptık.. sonra hastaneye gittik dikişlik bir durum varmı diye, atalım dediler. Atılmasa olmazmı küçük zaten falan dedim ama olsun enfeksiyon kapabilir dediler, sonra kafama iğne vurup uyuşturup 1 tane dikiş attılar ve ardından tricepsime tetanoz iğnesi yaptılar.. şimdi iz kalacağını biliyorum ama, yani nasıl olur net belli mi olur iz? Saç uzadığında falan orda iz olduğu için uzamayıp çirkin bi görüntü oluştururmu? Bu konuda deneyimi olanlardan yorum bekliyorum..

2. darmstadt

darmstadt Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Yok belli olmaz 1 numaraya vurdurursan anca belli olur. Ya da belli olması için birinin özellikle saçlarını ayırıp bakması lazım. Onun dışında sorun yok. Ev ahalisine de sormak lazım o tepsiyi oraya güvensiz bir biçimde kim koydu diye. Bu talihsiz olay küçük bir çocuğun başına da gelebilirdi. Geçmiş olsun

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  3. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    1 dikişse cok bişey belli olmaz anca gozunu sokup bakman lazım