Bugün hangi filmi izledin?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve amexes tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Sonuda fena değildi , dahada iyi olabilirdi tabiki...

@ Sovereign

Film fransız yapımı 2008 tarihli , Jean Reno oynuyor ama başrolde değil , Ocean's Eleven tadında fakat biraz daha farklı boyutta bir dolandırıcılık filmi ama izlemesi zevkli ufak tefek komedi unsurlarıyla süslemişler...

2. amexes

amexes Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Running scared i izlemeyen varsa tavsiye ederim .Cocukların kacırıldıgı bir sahne var cok etkilendim .2. kez izledigim ender filmlerden .
    8/10

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    hancook,batman ve hulk izledim bir gün içinde.jokerin konuşurkenki ağız şapırdatması çok psikopatça olmuş.hulk gayet iyiydi.

4. Duman

Duman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    beyaz eşya
    Yer:
    izmir
    Babylon A.D yi izledim ilk defa vin diesel filmini beğenmedim :(

5. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Çok uzun zaman önce izlediğim "Çağrı"yı tekrar olgun kafayla izledim...

6. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Zohan'a bulasma ve Jumper izledim geçen gün
    Adam Sandler bu film yakışmamış,
    kaba bir komediden öteye geçememiş film,
    Adam Sandler'ın izlediğim en kötü filmi diyebilirim,

Jumper ise Samuel jackson kurtarmış diyebilirim,
    heyecan ve aksiyonunun hat safhada oldugu bir film jumper ,
    Zohan'a Bulaşma 10/5
    Jumper 10/8 derim.

7. amexes

amexes Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    jumper samuelimi kurtarmış,samuel jumperı mı?:)

8. amexes

amexes Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    hancook nasıldı?

9. DivingDeep

DivingDeep Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    jumper'i hiç beğenmedim bana çok saçma geldi hatta hepsini izleyerek vakit harcamaya kıyamadım yarıda bıraktım

10. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Hancock fena değil ama bazı yerlerde film temposu çok düşüyor. Ama gerçekten ilginç bir konusu var, izlenmeli bence... Güzel bir film kısaca...

amexes bunu beğendi.
  11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    hancock karışık bir tarz olmuş.komedi,alkolik bir süper kahraman ve talihsiz bir aşk ayrılığı bir arada.film karanlık veya gölgeli sahnelerin altında ezilmediğinden sıkılmadan izledim.

amexes bunu beğendi.
  12. amexes

amexes Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Transformers ı izledim sinemadan sonra 2. defa gercekten süper yapmışlar.Bu tarz filmlerden hoslanmayanlar megan fox için izlemeli.10/10

Iron man ise bekledigimden iyi cıktı .Aslında bu filmler 6-7 yıl önce cekilselerdi kesinlikle begenmezdim. Teknolojinin ilerlemesiyle artık bu uydurma karakterler gerçek gibi gözüküyor .Sırada dark knight oda güzeldir muhakkak.

13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Dark Knight çok güzel Adnan, kesinlikle tavsiye ederim, herkes tutturmuştu rahmetli çok güzel oynamış diye, yani cidden öyleymiş, adam çok sevdiğim Jack Nicholson'ın performansını ezip geçmiş.

Megan Cox konusunda daha önce yorum yaptım ama gene yapacam dayanamıyorum, bu film hiç ilgimi çekmemişti, daha sonra çok ucuza HD DVD'sini buldum filmin ve alıp izledim arkadaşlarla, hepimiz kadına taptık, inanılmaz bir güzellik, hani rüya gibi güzel kızılderili kızları vardır, onları andırıyor, acaba var mı kanında bir miktar kızılderilik.

Son izlediğim film Shaun of the Dead isminde İngiliz yapımı bir Zombi Komedisi, çok eğlenceli sıcacık bir film, mütevazı bir bütçeyle çekilmiş ama kült olmuş 2004 yapımı bir film, tavsiye ederim.

amexes bunu beğendi.
  14. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    sayın üyeler 12.10.2008 pazar günü bir filim izledim BROKEBACK DAĞI tanrım o ne dağmış artık her dağa farklı gözle bakıyorum artık. sizin yorumlarınız nedir.

o ne dağmış öyle. asıl sorgulanması gereken olay farklı.. izleyenler varsa yorum bekliyorum lütfen.

bu arada darkknight taki rahmetli oynuyor ona göre. 2005 yapımı.

Son düzenleme: 13 Ekim 2008
    salvadore_xp bunu beğendi.
  15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bence gayet güzel bir filmdi Atakan, bir tanesi forumumuzda tartışılan doğal, içgüdülerinden taşan bir eşcinselken (tabii bu herkesin kabul ettiği bir açıklama değil) diğeri gayet maço, o yönde belirgin bir eğilimi olmayan, ancak insanı yakınlık, yalnızlık gibi etkenlerle o da kendisini böyle bir ilişkinin içinde buluyordu hatırladığım kadarıyla.
    Benim bir tezim vardı, tabii bu bana ait değil, yanılmıyorsam Doktor Kinsey'e ait bir düşünceyi benimsiyorum diyelim.
    Kişinin heteroseksüel-eşcinselliği 1'den 6'ya kadar değişen bir skalada düşünülebilir deniyordu sanırım.
    Örnek olarak 1 Fatih Ürek'ken, 6 John Wayne.
    Aslında Fatih Ürek kötü bir örnek, karikatür bir karakter ama aşırı uçta eşcinsel dürtüsü olup heteroseksüelliğe uzak diyelim.
    John Wayne'de sapına kadar heteroseksüel diyelim.

Fimde skalada 1 ya da 2'ye denk gelen bir adamla 5 ya da 6'ya denk gelen bir adamın fizyolojik ve manevi birlikteliği anlatılyor bana göre.
    İşin sadece tensel çekimde kalmadığı, dostlukla harmanlanan bir ilişki, rahmetli büyük oyuncuydu, bu filmde de gösteriyordu yeteneğini, o sessiz, güçlü, içinde fırtınalar kopan adamı şahane oynamış.
    Bir yanıyla tüm benliği ile bu işi kabullenemeyen ama aynı zamanda kendini frenleyemen adamı çok iyi canlandırmış.

Bence toplumun diğer gay kahramanı öldürmesi de çok gerçekçi, ve bunun hep böyle süregeldiğinin anlatılması, kimseye zararı olmadan birlikte yaşayan ihtiyarların da öldürüldüğünün belirtilmesi falan, filmin çok iyi yazılmış, yönetilmiş ve oynanmış bir film olduğunu düşündürüyor bana.
    Evdeki kadın yaşadığı dram da çok iyi verilmişti, filmde herkes kendince haklıydı (3 ana karakter için diyorum)

Sen neler düşündün Atakan merak ettim?

atakan_irresistable bunu beğendi.
  16. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    işte bu herkes kendine göre haklıydı. filmin ana teması gibi duruyor.

ama sorun bu değil adamın karısı bir öpüşme sahnesine tanık olmakta. ve film sonundaki sahneler. bir aşk hikayesi daha doğrusu kara sevda bu nasıl olabilir. buna hayret etmekteyim.

2 erkek biribirine bu gözle nasıl bakabilmekte bunun adı aşk daha önce böyle hikayeler duydum fakat fizyolojik ihtiyaçlar hiyerarşisi olarak bakıyordum olaya ama boyut bu değil aşk mış.

17. amexes

amexes Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Dün gece Hulk u izledim .Tam tahmin ettigim gibi vasat bir filmdi zaten çokda birsey beklemiyordum .Yanlız filmde hoşuma giden 3 şey vardı .liv taylor, ironman deki tony spark karakterinin kısa bir sürede olsa gözükmesi ve edward norton un pizzacı kılıgında üniversiteye girmeye calısırken konustugu güvenlik görevlisiydi.Eskiden tvde hulk daha yeni meshur olurken alman RTL kanalında dizisi vardı .Burda doktor hulka dönüstügünde bu güvenlik görevlisi oynuyordu ozaman özel efektler falan yoktu tabi.Adamı yeşile boyayıp oynatıyorlardı.Bazı tekrar filmlerinde bu tip güzellikler yapıyorlar.Eski hulkla yeni hulk yanyana .Filmden bir kare koydum belki hatırlayan olur

Ekli Dosyalar:

18. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Adnan kendisi efsanevi vücutçu Lou Ferrigno, forumumuzda onun adına açılmış başlık eminim vardır, kol,göğüs yapısı muhteşem bir vücutçudur.
    1973 ve 1974 Mr. Universe ünvanları var, 1974 Mr. Universe'te Ahmet Enünlü'müzü 2 puanla geçmiştir.
    Boyu 1.96, filmde de gördüğün gibi hala çok formda, şu anda 57 yaşında, geçenlerde iki çocuğu ile çekilmiş resimlerini gördüm, elmalar dalından uzağa düşmemiş, özellikle büyük oğlunun bicepleri çok güzeldi.
    Kızı da uzun boylu çok hoş bir bayan :D

amexes bunu beğendi.
  19. ulrich

ulrich Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ''You don't mess with the Zohan'', gülmek istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir film. Zaten benim izlediğim en komik film. İlk 2 dakikasından sonra bile birden müptelası oluyo insan, yok böyle birşey :)

20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    jumper izledim dün akşam.film ilgi çekiciydi yalnız bendeki altyazılar filmin biraz gerisinden geldiğinden biraz bocaladım fakat güzeldi.zohan listemde ve bu hafta sonuna kadar izlerim sanırım.

Sayfayı Paylaş