1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Buda Benim Resmim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve edobey tarafından 19 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    ASLINDA RESİM YORUM BEKLEMEk AMACI İLE YOLLANMAMIŞTI tanışmaya vesile olması amacı ile yollamıştım yaz ayı çıkısında yeni resim ekleyecegım (dijital makina aldım ) dönemsel olarak zaman aralıklı çekiniyorum kıyas yapılabilmesi için fikirlerinizi alacağım

2. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bu resimi nerede cektirdin edobey, bana asker resiminden cok polis ozel harekat resimi gibi geldi de...

3. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    edobey sende merak ettigim arkadaskardan biriydin resmini daha yeni gördüm.saglam bi vücüdün var

yalnız bi silahta hedefgah muallaktaysa veya yoksa parmaklar tetik korkulugunun yanına paraleldir.buna dikkat

etmelisin. :oops: tüm silahı olan arkadaslara söylüyorum..sonra insanlar birbirini vurunca silah tehlikeli diyorlar.silahı

kullanmayıbilmezsen tahlikelidir :shock: :eek: ;)

4. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Abim büyük ihtimalle komando olarak yapmış,özel harekatın kullandığı giysiler daha kahverengimsidir ve ellinde M16 veya MP5 olurdu ve en önemlisi foruma ayıracak vakti olmazdı :lol: :lol:
    Ama on numara resim askerde aynısını çekinirim artık :lol: :lol:

5. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Dogrusun cortes, onlarin kiyafet leri daha koyu renk, ben sadece uzerinde ki mavi t shirt ve normal askerde bulunamayacak derece de olan kirli botlarina dayanarak tahmin etmistim :D

6. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    arkadslar fazla abartınız utanmaya başladım ben askerliğimi ank yaptım 17 ay bir spor salonunun işletmesinden sorumluydum baktım askerli bitecek bir numaramız yok (nişancı taktirnamesi hariç ) aldık elimize iş bu günlere hatra olsun diye çekindik

elbiseye gelince ceket 58 beden pantolon 52 beden giydiğimden pantolonu bir subaydan almıştım bot işine gelincede inanmazsınız 17 ay boyunca 2 kutu boya harcadım

Sayfayı Paylaş