buda benim poz calismam !!!

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Nasser El Sonbaty tarafından 12 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Nasser El Sonbaty

Nasser El Sonbaty Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mustafa
    Yer:
    Samsun
    [youtube]Npk2yVGuukY[/youtube]

bunu 12 eylul 2007 tarihinde cektim.Anlaticak cok bise yok aslinda.
    Bu spora evde baslamistim.4 ay evde,sonrada 3,5 ayda salonda olmak uzere devam ettiriyorum.'0 gunluk bir aram olmustu.Onu katmiyorum zaten.Yasim 17.Simdiden yorumlari bekiyorum...

2. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    bence 7 ay icin en azindan 3.5 ayi ewde calismisin basarili bir wucut fakat dostum trapezinin eksikligi bence ole bi wuruyo ki videyo anlatamam...sahsi gorusum bu..

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    7 ay icin cok güzel bir sonuc, zamanla cok daha iyi olacak.
    Basarilar dilerim.
    Kilo ve Boy ne durumda? Ölcüler?

4. Nasser El Sonbaty

Nasser El Sonbaty Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mustafa
    Yer:
    Samsun
    l30n66 ;
    cok yorgun oldugum ıcın kendımı cok fazla kasamadım.o nedenle o sekılde gozukuyo olabılır.yada eksikte olabilir.yorum icin tesekkurler.

despo ;
    oncelikle tesekkurler.suan 78 kiloyum.boyumda kısaldı heralde yada yanlıs olcuyodum 173'te boyum.olculerı gercekten bilmiyorum.artık simetriye bakıyorum...

5. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    vücut güzel boyunla kilon orantılı olmuş amacın ne ?güzel çalışma olmuş başarılar dilerim

6. Nasser El Sonbaty

Nasser El Sonbaty Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mustafa
    Yer:
    Samsun
    benım amacım suanda ılerkı zamanlarda genclerde ıyı bır derece yapmak.ama bu sporu sadece yarısma ıcın yapmıyorum tabıı.guzel,estetık ve fıt bır vucut.ama elımden gelse en ırı olmak ısterım o baska.amacımı kısaca acıkladım.yeterlıdır ınsallah.tesekkurler...

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Trapez eksikliği mi? Yoksa ben farklı bi videoyu mu izledim? Eğer burada profesyonel bir vücutçu olarak bakacak ve değerlendireceksek ewet haklısın,sadece trapez mi?Her yer eksik...Ancak 7 aylık bir vücut geliştirmeci için trapez vücuda oranla iyi.
    -Nasser El Sonbaty;videon gerçekten çok dikkatimi çekti.7 ay diyosun ve bunun 3.5 ayı evde,geri kalanı salonda..Benim aklıma; ya daha önce herhangi bir spor dalıyla(özellikle güreş,boks vb.)ilgilendiğin,ya iğne vurunduğun,ya da çok iyi bir genetiğe sahip olduğun geliyor(inşallah bu sonuncusu değildir,''ben niye bu kadar geç gelişiyorum?'' sorusunu kendime sormama gerek kalmaz. :) ).
    -Bana sorarsan 7 aya göre çok iyi bir vücut yapmışsın.
    -Çalışmalarında başarılar dilerim...

Nasser El Sonbaty bunu beğendi.
  8. Nasser El Sonbaty

Nasser El Sonbaty Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mustafa
    Yer:
    Samsun
    genetıgım ıyı dıye dusunuyorum.bırde kucuk yasta 3-4 sene kadar yuzmustum.ama asla iğneye basvurmadım...

9. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    yeni baslayan biri icin guzel bir vucut ama cok ama cok yollun var daha insat edecek en az 15 kg kas lazim sabir ve istekle onuda yaparsin basarilar...

10. Prelektro

Prelektro Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadar kısa sürede çok güzel bi temel hazırlamışsın kesinlikle. Karın kaslarınıda çıkardın mı tam olucak kanımca. Ayrıca poz verme işini iyi kıvırmışsın şimdiden güzel gösteriyorsun vücudu :) umarım istediğin yarışmalarda derece yaparsın

11. burhanulusoy

burhanulusoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1990 dogumlu musun?

12. Nasser El Sonbaty

Nasser El Sonbaty Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mustafa
    Yer:
    Samsun
    1990 dogumluyum.bunun defalarca yazdım.anlasılmayan buyuk gostermemse benden cok buyuk gosterenler var...!!!!

13. burhanulusoy

burhanulusoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu baslik altinda 1990 dogumlu olgudnu defalarca yazdigini goremedim

14. mr890

mr890 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yalan söliosn öbür forumlarda abinin bu sporu yaptını ve seninde onun gibi olmak istediini 1-2 sene boyunca ewde mekik şınaw barfix çektiini ve daha sonra 4 ay ewde dambıl vs ile bişiler yaptını 3 ay da salona gtiini yazmşşn lütfen insanları kandırmayalm bu vücut 7 ayda olcak vucut deil çünkü

15. Nasser El Sonbaty

Nasser El Sonbaty Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mustafa
    Yer:
    Samsun
    ben kimseyi inandirmak zorund degilim.resimlerim basliginda hersey yaziyo.burda yazmaya gerek duymadım.her yerde ayni seyleri yazincada "tamam anadik niye ayni seyleri soluyosun durmadan" gibi yorumlar geliyo.senin dediklerin dogru.bende eklim bise 7 yasindan 11 yasina kadar da yuzme kursuna gitmistim.musabakalara da katildim.yalan solicek durumum yok.ben iyimiyim? cvp=iyiyim.sizlere sormamin sebebi forumda canlilik olsun.ama derseniz senin yazdiklarinlami bu forum ayakta duruyo onemsemem.yorum almakta benim icin iyi.ben bu yorumlari salonda da aliyorum.ama kimse bu sekilde yalan soluyosun demedi.hem solesemde herkez kendini biliyo.once bazi seyleri kendinize inardirmalisiniz....!!!!!

16. zotiri

zotiri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    profesyonel ogrenci
    Yer:
    bostancı
    bence vucudun son derece duzgun.
    benim anlamadıgım bu forumda biri resmini ekleyince surekli aynı tartısma gerceklesiyor. "bence daha fazla zamandırdır calısyosun" "kesin steroid almıs yoksa olmaz bole" "bu senin resmin mi?" eger kisi yalan soyluyorsa bu onun bilecegi istir, sonunda kendini aldatan yada yalan fotolar ve bilgilerle mest olan fotoyu koyan kisidir. Bizim yorumumuz vucudun neresini begenip benenmedigimiz, eger sormussa o kadar zamanda iyi gelisip gelismedigini soylemektir. Ben daha iyi gelistim, yalancı, sahtekar gibi terimler kullanmamaız gerekir diye dusunuyorum. QUOTE da uyum olsun diye aldım mr890 ile kisisel hic bir sorunum yoktur....... yada sen bole dedin demek istemiyorum genel olarak diger yorumları yorumladım........

17. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Genel olarak begendim, hatlar belli oluyor. Yalniz bel-gogus oraninda problem oldugu kanaatindeyim. Ya kanata omuza goguse aban ya da biraz belini incelt. Basarilar

18. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Vucudun başka bölümü kaldımı acaba :)

19. ilko

ilko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    genel olarak gayet iyi yalnız bel ve midenin daha çok üstüne düşmen gerekir diye düşünüyorum.

20. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bacaklara bir sey demedim ama flexor :).
    Kisisel gorusum tabi bu, ama hacimli ya da hacimsiz gogus bel orani benim gozumde estetigin bir numarali elemani. Artik o estetige nasil, ne kadar kutleyle ulasilacagi kisinin biraz kendi zevkine ve iradesine kalmis diye dusunuyorum.
    Ama dersen ki herkesin genetigi bir degil, haklisin. Kizlar da nereleri guzelse oralani gosteren elbiseler almiyorlar mi zaten?:D Guzel gozleri olan far suruyo, kirpikleri kisa olan maskaraya abaniyor. Bizim body de biraz o hesap. Yine de Da Vinci'nin altin orani benim idealim.

Sayfayı Paylaş