1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

buda benim acaba bu vücut şekle girermi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mercan_2591 tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    merhaba herkese bu siteye yeni üye oldum ve üye oldugumdan bu yana çok şey öğrendim ve bende bu site sayesinde bb.ye başlayacağım inş. ama başlamadan önce siz forumdaki arkadaşlarında görüşlerini ve tavsiyelerini almak istedim bu konuda bilgilerinizi tavsiyelerinizi benden esirgemezseniz çok sevinirim :)

fotografımla ilgili düşüncelerime gelirsek tahmini 5 yıl aralıklarla evde çok hafifde olsa spor yapmışlığım var bir türlü salona yazılmaya cesaret edememiştim ama artık yazılmayı düşünüyorum helede burdaki azimli ark.gördükçe dahada gaza geldim ve karar verdim ve şimdi tavsiyelerinizi bekliyorum nasıl hareket etmeliyim nasıl bir program uygulamalıyım gibi.
    hee bu arada şunuda sormadan edemeyeceğim bende jineko varmı acaba fikri olan varmı..

boy : 180
    kilo : 82,5

Ekli Dosyalar:

2. tarkantan

tarkantan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    azim varsa yılma çalış yeter. :) elbet sabrın sonu selamet :)

mercan_2591 bunu beğendi.
  3. U.ERBAŞ HAKLARI

U.ERBAŞ HAKLARI Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    herhangi bir program uygulayabilirsin, vücudun elbette şekle girer, jinekomasti yok bence yağların var onları da zaten vücut geliştirme yaparak düzene sokabilirsin

mercan_2591 bunu beğendi.
  4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Pozları hep yandan vermişin. Niyetin sadece göbeğini yok etmek mi? Vücut geliştirmek mi?
    Çatın, obliklerin, bel genetiğin hakkında hiçbir bilgi edinemedik. Gögüs kafesinin durumu da anlaşılmıyor. adam edilmesi zor bir vücut olduğunu düşünmüyorum. Ama başka fotolar eklersen daha iyi yorum yaparız. Üstelik hiç bb yapmamışsın. Daha yeni yapacaksın. Ufaktan bir başlasaydın senin için daha verimli olurdu. Ben bb'ye başlasam mı diye düşündüğüm zamanlarda bir fiil bb yapıyor olarak devam edip etmemeyi düşünseydim keşke diyorum. Bu sporla ne kadar erken tanışırsan o kadar iyi olur. Bizim vereceğimiz teorik bilgiler ve vücuduna dair yorumlar seni motive de edebilir, inancını da kırabilir. Vücudun nasıl tepki verdiğini, adaptasyon süresini en iyi sen bilir ve anlarsın. Bence biran önce BB'ye başla. Biz her zaman yorumlarız seni :)

mercan_2591 ve xlygan bunu beğendi.
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş