BU YENI STACKA BIR YORUM !!!!!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bahadır94 tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bahadır94

bahadır94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    1 aydır spor yapmıyorum şimdi tekrardan başlicam ve kafamda güzel bir stack yaptım sizdende yorumlarınızı bekliyorum.

3 hafta supplementsiz antreman yapıp ardından bunları kullanamaya başlıcam.

HEDEF: Güç ve kas kütlesi kazanmak

1-Universal Gh 180 tablet (sabah 3 tablet yatmadan 3 tablet olarak alıcam)
    2-Muscletech Nitrotech ( sabah uyanır uyanmaz ve antreman sonrası kullanıcam of günde ise sabah ve akşam olarak 2 kere kullanıcam)
    3-Nutrex hemorage (antremandan yarım saat önce boş miğdeye alıcam off günlerde kullanmicam)
    4-Iron cre3 ( antreman sonra alıcam of günlerde ise kullanmicam )
    5-Universal beef amino ( sadece of günlerde her öğünle beraber 2 tablet kullanıcam)

NOT: ürünler veya kullanım biçimleri açısından tavsiyelere açığım

Iyi akşamlar

2. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    proteini of günlerde 2kez kullanman gereksiz diye düşünüyorum,sadece sabahları uyandıktan hemen sonra alman iyidir.. aminoyuda spordan hemen önce yada hemen sonra kullanman daha yararlı ayrıca proteini idman sırasında içmen yararlı olacaktır senin için

3. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;

Yaptığınız supplemet kürü çok başarılı . Hemorage hiç kullanmadım ve etkisini merak ediyorum açıkcası. Benim görüşüm ürünleri şu şekilde kullanmanız;

Sabah kahvaltı ile birlikte creatin + gh max
    İdmandan 1 saat önce hemorage
    İdmandan 30 dk önce whey
    İdmandan sonra whey + creatin
    Yatmadan gh max
    Off günlerde besin takviyesi olarak beef amino .

bahadır94 bunu beğendi.
  4. kdundar

kdundar Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    antreman öncesi whey almanıza gerek yok bence, 2-3 saat önce sağlam bir öğün tüketiyorsanız ilaveye gerek yok derim. Iron cre3 için de antremandan 30 dakika önce kullanın diyor...

5. bahadır94

bahadır94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Öncelikle günaydın :)

Bende hemorage i baya merak ediyorum önceden assault ve superpump kullanmış biri olarak bundan beklentilerim yorumlardan kaynaklı olarak biraz yükseldi.Bazı insanlarda jack le bile yarışır tarzı söylemlerde bulunmuş.

Off günlerde protein almamak banada şuan mantıklı geldi.Bunuda not olarak ekliyorum

Öte yandan iron cre3 ü önceden kullandım antreman öncesi değilde sonrasında mükemmel bi toparlanma yaşattığını hissettim. Önerebiliceğiniz başka etkili bir creatine ürünü var mı ?

6. sinful

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Off günlerde kesinlikle beslenmenizden ödün vermemelisiniz .Çünkü vücut off günlerde gelilşmekte bu yüzden supplument alımınızı azaltabilirsiniz fakat protein miktarınızı öğünlerden karşılayamıyorsanız takviye olarak almanızı öneririrm. Kreatin konusunda ise idmanlardan sonra alınan kreatin vücudun toparlanmasına yardımcı .Kreatinin işleyiş şekli preworkouttan daha farklı.Kreatin vucutta depolanabilen bir madde ve antremandan önce içmelisiniz diye birşey yok.Yükleme önerilmesinin sebebi kreatin depolarını doldurmaktır.Konudan sapmak istemiyorum umarım yardımcı olabilmişimdir.

Antremandan önce 15-16 gr whey almanızı önererim bu idman sırasında kaslarınızda deformasyonu önleyerek hemen kasın yapısına katılmasını sağlar . Yani idmandan önce yarım ölçek bile olsa protein tozu kullanınız.

7. kdundar

kdundar Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    siz bu şekilde kullanıp yarar gördüyseniz devam edebilirsiniz. ben antremandan hemen önce alınan bir protein takviyesinden yarar görmüyorum, 2-2.30 saat önce aldığım iyi bir öğün daha fazla olumlu dönüş yapıyor bana. antremandan ince 15-16 gr protein alınmazsa kaslarda nasıl bir deformasyon alıyor biraz açar mısınız?

creatine tabi ki depo ürünü istenildiği zaman alınabilir ancak yukarıdaki ürün creatine nitrat ve firma antremandan önce alınmasını önermiş bende bunu yazdım...

8. sinful

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Yazdıklarımı yanlış anlamayın. Tartışma ortamı oluşması için yazmadım yazdıklarımı. Antremandan önce alınan protein aerobik performans sırasında ( crossfit , ağırlık çalışılması vs ) kasları besleyerek hem toparlanma evresini min indiriyor hemde kasların deformasyonunu önlüyor. Biliyorsunuz ki ağırlık antremanı yapıldığında kas dokusu deforme olur ve kas aynı etkiyle karşılaştığında buna direnç göstermek için gelişir. Kas gelişiminin prensibi bu şekildedir. Bunu anlatmaya çalışmıştım aslına bakarsanız.

Kreatin vucutta belirli bir değere ulaştığı zaman etkisini gösteren bir ürün. Örneğin sizin vucudunuzun kreatine eşik değeri 30 gr. Bu kreatin vucutta bulunduğu zaman kreatinden maks. verim alırsınız. Tabiki şöyle bir konu var vücudun tek seferde sindirebildiği kreatin miktarı 7-8 gr. Benim yukarıda anlatmaya çalıştığım kreaitn preworkout gibi düşünülmemeli , illa ki antremandan önce alınacak diye şartlanılmamalıdır. Yoksa haklısınız firmanın önerdiği şekilde kullanım takip edilebilir.

9. bahadır94

bahadır94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Herkese cevaplari icin tesekkur ederim
    Fakat iron cre3 den baska bu kombinasyona onerebiliceginiz etkili bir creatine ornegi var mi ???

Ve en son olarak off gunlerde sabah 1 olcek antremandan 2 saat oncede yarim olcek protein almayi uygun gordum 30 dk kalada zaten hemorage alip max duzeyde bi antreman cikarmayi hedefliyorum

10. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Hemorage verdiği güç artışı bakımından diğer noxlardan bir adım önde(1.3 DMA eski versinyonu için yazıyorum yeni versiyon kullanmadım) ,güzel kombinasyon olmuş beğendim.

11. kdundar

kdundar Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Tartışmak tabi ki değil bildiklerimizi paylaşıyoruz hep birlikte...
    Gün içinde aldığımız proteinler zaten protein havuzunda toplanıyor, "bence" önemli olan pozitif azot dengesini tutturabilmek, yani vücudumuzda daima aminoasit depolarını dolu tutmak olduğunu düşünüyorum. Ancak yine dediğim gibi siz uyguladınız ve yararını gördüyseniz ne ala, herkesin bünyesi bir değil her gıda/supplement herkese aynı şekilde etki etmiyor. Konunun sahibi deneyip kendi bulması en iyisi...

sinful bunu beğendi.
  12. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Stack yaparken fazla marka ayrımı olmamalı bence . çünkü markalar çoklu kullanıma göre ürünlerini yaratıyor . temel aminoları ve whey i aynı üründen almanı tavsiye ederim . Spor geçmişin ne durumda bilmediğim için stack ağır mı yerinde mi yorum yapamıyorum . Universal ürünleri çok iyi ürünler ayrıca denemek istersen optimum un aminoları da gayet iyi . Nitrotech de zaten standart birçoğumuzun kullandığı bi marka . Tabii durumun varsa daya weider a derim ama baya kabarık bi hesap çıkar :D

13. bahadır94

bahadır94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Yok kardesim weider a hic girmek istemiyorum o zaman cidden batariz zaten yurtdisindan urun gelmiyor fiyatlarda uctu dovize oranla tabiki...
    Universal i bende baya begeniyorum aslinda proteinide ordan alcaktim ama elimde nitrotech var acilmamis onu kullanmak istiyorum fakat kimse hala creatine konusunda yardimci olmadi arkadaslar varmi onerebiliceginiz baska etkili bir creatine urunu iron cre3 den baska ?

Hemorage olayina gelince eski formu baya iyi diyolar 1.3dma yuzunden ama simdikinide hafife almiyolar ondan kaynakli bi denemek istiyorum

14. tenten123

tenten123 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Hemorage iyidir,antremandan 1 saat önce felan almanizi tavsiye etmem.Zaten ac karina aliniyor ve kana cok cabuk karisiyor 1 saat önce alirsaniz en verimli zamanini gym e giderken gecirmis olursunuz.Ben soyunma odasinda üstümü degistiriken iciyordum daha ilk dumbell i elime aldigimda kulaklarimin isindigini hissediyordum.Yanliz geceleri uyku sorunu yasattigida bir gercek.

15. bahadır94

bahadır94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Teşekkürler arkadaşlar ama hala bi creatine tavsiyesi alamadım ? karbonhidratlı mı almalıyım saff pure mu ? sonuçta gh max kullanıcam bir etkileşim olsun istemem.

16. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Mp nin creatini cok iyi yorumlar aliyor,bende pazartesi basliyorum urune

17. bahadır94

bahadır94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Tavsiye için teşekkürler yorumlarına bir göz atıcam

18. sinful

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba musclepharm iron creatin veya olimp creatin deneyebilirsiniz . İron creatini denemedim fakat olimp farkli kompleks icerigi ile gayet basarili bir urun

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

19. bahadır94

bahadır94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    creatine x3 aldım bakalım neler olacak

Sayfayı Paylaş