Bu yaşta tansiyon

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar uzun süredir başım dönüyor hele bugün baya bir fazla şuan bile sabit durduğum halde başım dönüyor tavuk-yumurta yemekten mi oluyor acaba 6 aydır full tavuk yumurta yiyen birisiyim karbı da düşük tutuyorum tavuk göğsünde 100 gr da 66.00 gr kolesterol mevcut ben en az günde 500 gr yiyen biri olarak yaklaşık 300-350 gr civarında kolesterol giriyor vücuduma bu baş döndürür mü ? bu arada bizim tansiyon aletiyle ölçtüm tansiyonumu 10 büyük 5 küçük tansiyon çıktı düşük tansiyon grubuna giriyormuş bu 10 a 5 ve baş dönmesine yol açıyormuş belirtilerinde yaşım 19 bu yaşta böyle bir tansiyon olması normal mi ? tavuktan mı kaynaklı acaba ? kol çalışcam ama baş dönmesinden şuan napacağımı bilemedim yardım edin abi çok moralim bozuldu :( :(

babam sürekli tavuk-yumurta yemekten bir gün böbreklerine felan zarar gelcek diyordu bende alt tarafı günde 5 yumurta 2 tam 3 beyaz yiyorum günde 2.5-3lt su içiyorum dediği mi oluyor acaba :( düşük tansiyon birçok hastalığın habercisi felanmış 19 yaşındayım daha ya :( :( psikolojim bozuldu

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    En iyisi bir doktora git.

Sayfayı Paylaş