Bu yaşta bunalıma giricem !

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve busekrgl tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. busekrgl

busekrgl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    17 yaşındayım. Boyum 164 ve kilom 74 , vermem gereken 15 kilo var kocaman popom ve aşırı kalın bacaklarım var . Ölçüler 95-70-115 böyle. Diğer kısımlarında erimesi gerekiyor ama önceliğim bacaklar ve popo . Evde kondisyon bisikletim var en fazla orta derecede 30 dk dayanabiliyorum bu yeterli mi ? Tek başına bisikletle 1 ayda incelme olur mu ? Küçüklüğümden beri bunlarla uğraşıyorum lütfen yardım edin :(

2. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    bir spor salonuna yazılın , hemen akabinde bir diyetisyenede başvurup beslenme duzeninizi beraber gozden geçirin. bu iki merci size yeterli yardımı sağlayacaktır. kolay gelsin diyorum

3. busekrgl

busekrgl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Diyetisyene gittim verdiğimin fazlasıyla geri aldım , 3 ay b-fit e gidip bi sonuç alamadığımdan ailem başka yere göndermiyo mecbur kendi çabalarımla bişeyler yapmak zorundayım bu arada cevap verdiğiniz için teşekkürler :)

4. _chrispy_

_chrispy_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende 1 buçuk aydır kilo vermeye çalışıyorum. sonuçlardan da memnun sayılırım sana 'shaun T. insanity' programını önerebilirim bende kesinlikle işe yaradı 1 buçuk ayda 8 kilo verdim ve selülitlerimde falan bi hayli fark oldu program başta zor gelebiliyor yapamıyorum diiye oturup ağladığımı bile oldu ama şu an 2. aydayım ve çok gelişme var. 1 tane şınav çekemeyen ben aralıksız 17-18 şınav çekebiliyorum bacaklarımda ve omuzlarımda büyük farklılıklar var youtube da aratırsan karşına insanity hakkında bi çok video çıkacaktır sonuçlar çok olumlu thums:

busekrgl bunu beğendi.
  5. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    niçin kendine 1 ay süre koyuyorsunki?
    sabır et sıkı diyet yap, kondüsyon bisikletine 30 dakika dayanıyorsan,gün içerisinde bi kaç kere bin,ve arada sprint at,sabır ettikten sonra başarırsın...

6. busekrgl

busekrgl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    1 ay diye sınırlamadım kendimi ama tahmini ayda kaç kilo gidiceğini duyduğumda daha bi hevesleniyorum :D

7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    bayanlarda kilo verirken spor yapmaları şart değil tabi sarkmaları göze alırım dersen. işin sırrı boğazını tutmak ve planlı diyet

8. busekrgl

busekrgl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Zaten yemekle bi problem yok hiç yemesemde onu aramam ama kışın okul varken masa başından kalkmıyorum ders çalışcam diye ondan kilo veremiyorum . Biraz daha fazla hareket lazım azim lazım ölçülerde küçülme görsem bi devamını getiririmde inşallah olur :)

9. PsikoTR96

PsikoTR96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    öncelikle sabah uyanır uyanmaz 1 ya da 2 bardak su içiniz. Metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlar. aynı zamanda öğle ve akşam yemeğinden 10 dakka önce de 1 bardak su için. yemeklerde yoğurt yemeyi tercih edin. ve tabikide spor yapın koşun, ip atlayın,.. kalori yakın kısacası :)

10. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu işin sırrı düzenli beslenme ve spor ;)
    Spor yapmalısın kilo verirken sarkmaları önlemek ve vücudun sıkı durmasını sağlamak için,
    Dİyet yapmalısın yaptığın sporun faydalarını görebilmek için.
    Forumu araştırırsan daha fazla bilgiye sahip olabilirsin :)
    İyi günler,

11. busekrgl

busekrgl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bisikleti biraz araştırdım ama 40 dk dan az yapılırsa yağ yakılmıyor falan yazmışlar aklımı karıştırdı bu kadar sürede de sadece 2 dilim ekmek yakılıyomuş gerçekten öyle mi ? :S Bacaklarımın küçülmesi için ne kadar yapmam gerekiyo ?

Sayfayı Paylaş