BU whey proteyin içeriği sizce nasıl?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gakkos tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    forumda yazıyla tesekkur etmek yasak lutfen tesekkurler butonunu kullanınız

2. Powerofdreams

Powerofdreams Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya-Ankara
    Bende aldım önceden optimum %100 whey gold standard kullandığım için whey in tadını bildiğim için aynı bildiğiniz whey.Yalnız rengi sarımsı biraz.Tadı ne iyi ne kötü... O yüzden denemek için 30 gr nesquiklerle karıştırdım gayet güzel oldu :)

3. whitebear63

whitebear63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kamu
    Yer:
    Şanlıurfa
    Hep Hammaddeler.com dan alışveriş yapıyorum.İnstant Whey ve Creatine Monohydrat ordan alıyorum. Gayet memnunum.

4. Raish

Raish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    beyler markasi bilinmemis tozlari ucuz oldugundan dolayi kullanmayin bunlarin cogu bulgaristandan geliyo..oralarda artik ne sartlarda yapiliodur siz dusunun..
    weider,universal,magnum,optimum alman ve amerikandan sasma derim saglik sonucta..

5. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    Raish aslında doğru söylüyorsun...alıp kullanacağız ve sağlık sonuçta
    ama arkadaşlar ben de hammaddeler.com'dan bir glutamine düşünmüyor değilim doğrusu
    off-topic olmasın ama bu siteden protein tozu veya glutamine kullanan arkadaşlar; tecrübelerinize göre pahalı kutulu ABD ürünlerinin ikamesi olabilir mi?

6. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul

sımdı acıklama yapıcam bazıları dıcekkı yau bu adam nıe sureklı ucuzu ovuyor ama aslında duurm oyle degıl bır zamanlar bende sızın gıbı markadan sasmayan bırıydım taakı forumdakı tandem gıdanın baslıgını gorup proteın tozu alana kadar evet o toz zor karısyordu tadsızdı ama ucuzdu ve sertıfıklaı onaylı kalıtelı bır tozdu aslında evet saglıgımızı dusunmelıyız ama bunu ıcınde yapay aroma bulunan aspartame gıbı tadlandırıcılar ıceren urunlerle degıl bu gıbı aromasız tadlandırıcıısız urunlerle yapmalıyız o yuzden ben her zaman bu tıp saf urunlerı o cok ovulen amerıkan mallarıyla karsılastırmıyorum bıle cunku bence o urunler bunun gıbı aromasızların yanına bıle yaklasamaz

hamaddelerden ben su ana kadar tum sporcu urunlerınden kullandım ve sunu soyleyebılırım dıger markalı urunlerden bıraz olsun fark yok hem zaten neden olsun kı o sıtede bulunan urunler whey protrın-soy pro-carnıtıne-glutamıne-kazeın-mpc-ceratını-maltodekstrın-dextroz markalı urunlerın saf hallerı ıclerınde eksık olan seyler ıse aroma-tadlandırıcı-renklendırıcı tıpı seyler eger bu urunlere ıhtıyacınız varsa guvenle o sıteden yada baska bır yerde rahatlıkla alıp kullanabılırsınız

ben glutamın den ve ceratınden mamnun kaldım aslında en cokta glutamınden cunku markalı urunlerde oyle cok kullanmak mumkun degıl cunku cok pahalı ama bu urunde ucuz olması sebebyle gerektıgı gıbı kullanıp glutamının gercek verımını alabılırsınız
    benım onerım creatın alıncaksa yanında dextrozunda sart oldugu cunku ceratın uzum suyla ıcılmesı tavsıye edılır ve dekstrozda uzum skerıdır

ilbilge_11, NHFL, JaM ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    arkadaslar aldım kullanıyorum tadı biraz kötü ama piyasada satılan %100 wheyler de %100 protein yok !!nedeni içine ne kadar ürün konursa o kadar wheyden calınır içinde bulunan aroma bile wheyden calıyo hammaddeler.com daki ürünü kullanıyorum die %100 demiyorum minumum %80 yazıo zaten ama piyasadaki %100 wheydende pek farkı yok bence onlarda aroma var vede reklam!

ercan41, afk_, Salash ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    proteinlerden tam yararlanmak için b6 gibi katkılar oluyor ya hazılarda.Acaba bunların olmayışı bu gibi saf tozları nasıl etkiliyor?İçlerinde hiç vitamin faln yokmu saflaştırmasından falan kalan?Anlatabildimmi bilemiyorum ya neyse:D

9. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ürünlerin içerikleri ve amino değerleri heme hemen kullandığımız markalı ürünlerle aynı.tatlandırıcı renklendirici vs olmamasıda karaciğeri yormaması açısından cabası.doğallıyla övünen ve ürünlerini yuksek rakamlara satan firmaların bu hammaddeleri alıp mümkün olduğunca az katkılandırarak sattıklarını biliyoruz.ürünün işlenme konusuna gelince evet kullandığımız tozlar kadar işlemden geçirilmiyor belki bu sindirimini biraz daha yavaşlatabilir ama mal aynı mal.az işlenmesi benim için çok onemli değil çünkü miğde denen mucize onu gerektiği kadar işliyor.şahsen ben gerçekten mantıklı ve akıllıca bir kullanım olduğu kanaaitindeyim.

mourndare ve Salash bunu beğendi.
  10. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Kullananlar kokusu, tadı ve sindirimi hakkında bilgi verirlerse sevinirim.
    Ayrıca bu whey proteini alıştığımız bir yuvarlak plastik kutu ile mi gönderiliyor, yoksa poşette mi...
    Bir diğer sorulası şey ise: Gelen ürünlerin üstünde üretim ve son kullanma tarihi de yer alıyor mu?

Son düzenleme: 21 Şubat 2010
  11. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    sadece siyah yuvarlak kabın içine poşetleyip gönderiyorlar tadı konusundan kesinlikle kullanılmaz diyorum ama içerik bakımından güzel ürün ben içemedim evde duruyor öyle şimdi redis protwhey alacagım

12. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    biraz bal katıp rahat rahat kullanıyorum ben

13. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  14. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar buraya tadı kokusu süte suya karışıp karışmaması hakkında görüşlerinizi yazmışsınız çok teşekkür ederim...
    peki hiç etki olarak yorum yapabilecek olanınız yok mu acaba ??
    almayı düşünüyorumda bu ürünü ??

15. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    henuz etkisi hakkinda ben bise diyemeyecegim. ama tadina dayanma suresi fazla olmuyor bende tadindan skilipda isomass gainerin icine bosalttim tum wheyi . yerinde olsam redis yada xpro wheyden birini tercih ederdim . bende pismanlik varmi ? biraz. peki bidaha alirmiyim ? hayir

16. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kullanan biri olarak samimiyetle söylemem gereken 3 sey var
    1_ zor karışıyor ve çok köpürüyor.büyük bir kavanozun içine 3 günlük hazırlayıp mixerle karıştırıp koymazsanız tek kullanım hazırlamanız gerçekten çok zor.
    2_ tadı gerçekten kötü,bal nesquik vs koymazsanız sade suyla içmek sağlam damak ister.
    3_ ürün gerçekten saf whey.sitesinde teknik bilgi kısmını doldurup sorularınızı yazarsanız sizi arayıp bilgilendiriyorlar.yok ben gözümle görmeden inanmam diyorsanız benim gibi gidip analiz ettirebilirsiniz

17. afk_

afk_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünu nasıl temın edebılırız

18. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
  19. pusat3555

pusat3555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar *****com ürünlerini degiştirmiş. artık redisin ürünlerini satıyor. Redis in fiyatlarıyla aynı fiyatta satıyorlar ayrıca websitelerinin düzeni, aynı kargoyla çalışmaları vb özellikleriyle bana aynı firmaymış izlenimi verdi.

20. savasmeral

savasmeral Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Aynı firma olmasa bile anlaşmış oldukları kesin artık Redi ürünlerini satacaklarmış ben bizzat müşteri hizmetleri ile görüştüm saf whey ise sadece büyük miktarlarda satılacak en az 20 kg yani kişisel kullanım için redis almak zorundayız daha önce 5 kg whey almıştım bu sitededen ellerindeki son 5 kiloluğu gene ben aldım bugün elime ulaştı bide redis amino aldım 500 tablet 40 TL civarında 1300 mg lık tabletler

Sayfayı Paylaş