Bu whey güvenilirmi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mertremm tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    devilish bende düz mantık senin gibi düşünüyorum 3 ölçek optimum atıyordum günde 20 gün felan yetiyordu yaklaşık 1 ay 2.5 kg si. aminoasit degerlerini bende karşılaşdırdım süper gerçekden böyleyseki raporunuda gösteriyorlar. bende 5 kg aldım 2 sabah 2 idman sonrası 2 ölçekde yatarken alıyorum bolbol bitsede sorun değil 5 kg 1 ayda bitirmekde iyi verim sağlar. 6 8 ölçek arası atıyorumda 100 gramındaki protein değerini çözemedim 80 mi acaba?

2. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    o kısımda bende takıldım jarhead ama kafi derecede protein bulunduğu kesin dediğim gibi 5 kilo içine birde amino seti karıştırıp elmizi korkak alıştırmadan içmek lazım zaten hergün tavuk tavuk vs nereye kdar yiyebilriz + siteye baktıysan yeni ürünler eklemiş

3. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    protein...........%80 Min
    Laktoz............%10 Max
    Mineraller.......%4.5 Max
    Yağ.................%8.5 Max
    Nem...............%6 Max
    üretici firma:...lactoprot

bunlar ürünün üzerinde yazan değerler yani protein miktarı optimum gold whey ile min miktarda aynı, hatta daha fazla, %100 whey etiketi kandırmacası yok en azından, optimum'da 30 gr'lık ölçekte 24 gr protein olduğuna göre %80 protein olduğunu gösteriyor, geri kalan %20 lik kısım katkı maddeleri, mineral, yağ, karbonhidratlardır, vs.
    ben optimumla karıştırdım, bitince sadece bu ürünü tek başına kullanacağım, öneririm.

Son düzenleme: 1 Mayıs 2010
  4. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    süt proetini konsantresi efsanedir bu adamların :D içimi zordur ama etkisi kraldır heh.

Sayfayı Paylaş