Bu vucut nasıl kilo verir :S

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cuneyt1098 tarafından 7 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cuneyt1098

cuneyt1098 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selam.

Boy: 190 cm
    Kilo: 110 kg

Arkadaşlar vucut bilgilerimi verdim. Bölgesel kilom fazla ( kalça, gögüs ). Astım hastasıyım ama sigara

içiyorum 100 m 20 sn koşuyorum 1 saate kendime gelemiyorum. Acil olarak bir diyete başlamalıyım yanlış

anlamayın direk kilo vermek değil derdim ayda 4 5 kg. Sigarayı kesinlikle bırakacağım zaten bağımlı değilim 4

5 aylık içiyorum. Oturduğum yer sahile yakın iş yeride sahile yakın aralarında ortalama 10 km var. Burda

koşmayı yürümeyide düşünüyorum. Ama en önemli sıkıntım DOYMUYORUM. Pskolojik olarakda bu sorun olabilir ama

doymuyorum :(. bana önerebileceğiniz birşeyler mutlaka vardır. Deneyimli arkadaşların bana yardımcı olacağını

düşünüyorum. Cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim.

İyi forumlar...

2. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Öncelikle kesinlikle sigarayı bırakmanız gerekiyor.Daha sonra bir antrenörden beslenme ve antreman programı almanızı öneririm,çünkü siteden sizi görmeden burdan net bir cevap vermemiz doğru olmaz.Sonra siteyi de iyice araştırın ve çalışmaya başlayın.Gerisi gelecektir

Kolay Gelsin ...

Sayfayı Paylaş