bu vucudun sırrı nedir :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve moqqlass tarafından 26 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    adamda her yerde soyunmuş vücudum güzel diye (ama kim olsa öyle yapardı galiba ama adam abartmış ya her yerde soyunuyo :D )

2. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    o vücuda o boyda 80 kg az gibi geldiği için öyle dedim.adamın bir sürü resmi olabilir de katalog çekimi gibi özenli duran hepsinde ps olabilir.olmayabilir de tabii.

ne diyim helal olsun.kaç yıldır sitede bile kürlü kürsüz yorumu bile yapmayan beni bile çekemeyen adam moduna getirmişssin.aferin sen büyüksün olgunsun devam et böyle

3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Fazla abartıya kaçmış kanımc****arın kaslarına o kadar yüklenmenin bence bi anlamı yoktu.Estetik olmamış bence :) Sanki iç organları karın kaslarından çıkıcakmış gibi ıyy :D

4. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    la havleee:) ben yorum yaparken seni bile düşünmedim...lafı ortaya attım...
    söylemeye çalıştığım,niye photoshop olsun,insan azmederse böyle bir karın kası yapamazmı....imkansızmı yani,adam çalışmış yapmış...ALLAH tan photoshop diye birşey var...gelişmiş karın kası gördünüzmü o photoshoptur :)

5. coss18

coss18 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    benim anlamadığım şey iyi mi yani bu şimdi.bence kötü gözüküyo.karın kasları için en ideali bence brad pitt.

6. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    iyi ya da kötü adam yapmış biz onun sırrını tartışıyoruz iyi yada kötü göründüğünü değil coss18

7. krizalits

krizalits Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Patron
    Yer:
    Ankara
    valla arkadaşlar benim profildeki adamın karın kasları buna 1000 basar. Karın kası dediğin böyle olur.

8. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    adam yapmış beyler...

9. tyson-77

tyson-77 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    LOJİSTİK
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar,

Bu şekil kaslarınız olmaması için mide hareketlerinde kesinlikle ağırlık kullanmamanız gerekiyor.Eğer ağırlık ile çalışırsanız mide kaslarınız nu adamın ki gibi derin olur.İnsanoğlunun yaradılışında zaten mide kasları vardır.Hiç çalışmayan bir insanın bile muazzam karın kasları vardır.Bu kaslar yağ tabakasının altında gizlenmektedirler.Onları ortaya çıkartmak için sadece sıkı bir diyet ve sıkı bir çalışma yeterli olacaktır.Derin mide kası istemiyorum diyenler cable mashine olsun diğer dumbel li hareketler olsun mide kaslarına ağırlık bindirmezler ise bu şekilde bir mideniz olmaz.

moqqlass bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş