1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bu Vucuda Bu A. Acid Gidermi?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve eneseser tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. eneseser

eneseser Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar 4 aylık bi çalışmam var biraz ara verdim ve şimdi gene başlıcam

forumda gördugum bi amino acit kullanmayı dusunuyorum ne dersiniz giderbi bu vucuda? ne dersiniz faydasını görurmuyum?

Amino Acid

Ekli Dosyalar:

2. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    öncelikle güzel resimler vucut yapın iyi hacim alman gerekiyor bence a.acid kulanman gerekiyor. ve hatta bana kalırsa güzel bir beslenme yaparsan hada iyi bir hacime ulaşa bilirsin. ilerideki zamanlarda karbonhidrat ve protein lede pekiştirip yarışmalarda yerini ala bilirsin bence :) başarılar..

3. eneseser

eneseser Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Yorumun İçin Saol

Yarışma fln Düşünmüyorumda :D
    sunu Sorucam Protein Tozumu Kullansam Daha İyi Olur Yoksa A.acid mi iyi Gider
    Her ikisini kullanma şansım yok yukarıdaki a.acid 145tl:D alırsan sadece onu alırım eger suanlık bu vucuda gerek yoksa protein kullanıcam hacim için

4. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Amino asit in gitmesinden ziyade beslenmene daha dikkat etmeni tavsiye ederim.Kilo alman vücudunu daha da iyi gösterecek ve kas gelişimin kaliteli bir beslenme ile daha da iyi olacaktır.Aksi halde aminonun faydasını göremezsin.

5. eneseser

eneseser Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Nasıl Bi Beslenme Gider?

6. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    vücuda göre amino asitide ilk defa duyuyorum amino asit ekstradır yani senin beslenmen dört dörtlüktür ondan sonra alırsın ama önce beslenmeni oturtmalısın dersen ki benim aylık 145 tl bütçem var ben sana o parayı besinlere(et,süt,yumurta) yatır derim...

7. eneseser

eneseser Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    kusura bakma pek bilmediğim için kullanmış olanlardan gördugum kadarıyla bu aminolar etkiliymiş
    o yüzden bende merak saldım yukardaki vucudu 4 ay çalışma sonucu yaptım salondakilerde amino önerdiler o yüzden burayada bi danısım dedım

8. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    aynı salona gidiyoruz sanırım.soner hoca ya sorarsan iyi bir beslenme programı çıkarır senin için . amino asitin ve proteinin bir arada kulllanılması taraftarıyım ben.bence ikisini de kullanabilirsin sonuçta ikisi de destek olacaktır ama asıl önemli olan beslenme ve çalışma tabiki . dediğim gibi soner hoca iyi bir beslenme programı çıkarır sana :)

9. eneseser

eneseser Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    benı gordunmu orda sen?

10. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    konu ile ilgili yazalım burada. merak ettiğini özel mesaj ile sorabilirsin .

11. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    Aminoasit her vücuda gider. Niye Gitmesin ki ? Ama senin için söyleyeyim tek ürün alacaksan sadece protein tozu al. Paran varsa yanında da amino al. Ama tek ürün alacaksan amino alma . Bu arada vitamin de şart.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:19 ----------

Ayrıca fotoğraflarına bakınca , senin yerinde ben olsam Gainer alırım. Kilon az, hacmin küçük. Belki Gainere biraz daha protein ekleyebilirsin. Ama beslenmen kötüyse öyle üç beş amino ile hiç bir şey olmaz.

Sayfayı Paylaş