Bu vücuta ne yapılmalı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Clean tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar önceden neler yaptığımı söylemektense bundan sonrasina bakalim yardiminiza ihtiyacim var vücut bu baska dezavantajlarimda var bari vücut dan kurtulalim biraz :) boy 176 kilo 80 kilom + 100 gibi dursada olsun şimdiden teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

Ekli Dosyalar:

2. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar flood yapmak amacım değil ama gerçekten ihtiyacım olmasa bu cevabı hatta konuyu kesinlikle açmazdım lütfen yardım edin

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    yağ oranını düşürüp hacim lazım. bunun için kardiyo şart. omuzların çok dar gözüküyor yağ oranını tahminim %.20 21 arası ilk başta beslenmeni düzene sokman lazım daha sonra bir spor salonuna yazılman lazım skinny fat bir vücudun var en az 3 gün kardiyo yapman lazım 40-60 dk arası ve daha sonraa hacime yönelik bir antreman programı istemen lazım hocandan günde 2 böle çalıştırmalısın kardiyo ve vücut geliştirme antremanların ayrı günlerde olursa çok daha iyi verim almalısın ve şunu hiçbirzaman unutma bu sporun %:70i beslenme %.20 si antreman %:10 dinlemedir bana göre

4. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Cok tesekkur ediyorum değerli yorumunuz için aslında omuzlarim dar deildir oyle cikmis heralde :) 117 olması lazım beslenmede biraz sıkıntı yaşıyorum diyebilirim o konuda da beni aydinaltirsaniz gerçekten çok sevinirim tekratdan çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için :)

5. WhoSGoingTOSaveWORLD

WhoSGoingTOSaveWORLD Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Omuzların dar değil leğen kemiğin geniş ve yağlı dolayısıyla omuzların darmış gibi duruyor.Vücut tipin de endomorfa daha çok benziyor.Olayı tersine çevirmek bu sporla mümkün.Ne yapacaksın ; benim şahsi fikrim hacim ve kardiyoyu bir arada götüreceksin.Çünkü önce yağları yakayım dersen ortaya çıkan görüntüden pek hoşnut olacağını sanmıyorum.Bir gün ağırlık çalışması, bir gün kardiyo olabilir.Onu kendi boş zamanına göre sen belirleyeceksin.Beslenmen de oldukça iyi olmalı forumu araştırmalısın.

6. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Cok tesekkur ederim dediklerinizi uygulayacağım :)

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş