1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bu Vücut Tipine Ne Tür Çalışmalar Önerirsiniz?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Boykaaa tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Boykaaa

Boykaaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Boy:175 cm
    Kilo:73

Arkadaşlar başlangıç olarak 90 kilo ile başladım,ilk hedefim yağ yakımıydı ve beraberinde vücudu sıkı tutarak istediğim kiloya ulaştıktan sonra kütle almaktı,hedeflediğim kiloya ulaştım diyebilirim 5 ay da 90 kilodan 73 kiloya düştüm ve o süreçte ağırlık çalışarak en azından bi alt yapı oluşturmak istedim vücuda ve ortaya çıkan şekil bu oldu.Sizlerden ricam ne tür program veya ne gibi çalışmalarla bu vücudun üstüne belli bi kütle koyabilirim bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim.Her türlü eleştiriye, yoruma, soruya açığım.Saygılarla.

Ekli Dosyalar:

2. Boykaaa

Boykaaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yardımcı olabilecek kimse yok mu :/

3. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    bence omuza,kanada fazla yüklenme,çünkü simetrin bozulabilir,zaten bu bölümlerde genetiğin iyi görünüyor,omuz ve kanat için daha izole hareketler yap,çok ağır girme,diğer bölümlerin çok önünde olursa simetriyi kaybedersin.
    kola önem ver bence...

Boykaaa bunu beğendi.
  4. cagri2424

cagri2424 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    baslangıca göre yapılı bi vücudun var önce birazdaha yağ yak sonrada kütle yapmaya başlarsın

Boykaaa bunu beğendi.
  5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Özellikle bel bölgesinde hala yağ var.Yerinde olsam biraz daha yağ yakmaya devam eder sonra hacim için çalışmaya başlardım.

Boykaaa bunu beğendi.
  6. Boykaaa

Boykaaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle cevap yazan herkeze teşekkür ediyorum.Anlaşılan belli bi süre istikrarlı kardiyoya ihtiyacım olucak.Kollarımın eksikliğini bende fark ediyorum ve olabildiğince önem veriyorum ama göğüs kadar etkili olmuyor gelişimi yani bunu fark ettirdi.Olabildiğince üstüne gidip bunu halletmeye çalışıcam.fazla ağır girmiyorum zaten önceliğim az kilo çok tekrarlarla yağ yakıp belirgin bi şekil oluşturmak.son 1 aydır agır gırıyordum sadece,ama dediğiniz gibi biraz daha yağ yakımına ihtiyacım var.kardiyo+sıkı antrenmanla üstesinden geleceğimi düşünüyorum,fotoğrafların devamı gelicek inşallah.

Sayfayı Paylaş