Bu vücut nasıl bu kadar gelişmiş?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve htrtvt tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bu arkadaşın videosuna denk geldim. İlk hali ile ikincisi arasında çok fazla fark var. Özellikle omuz ve göğüs oldukça gelişmiş. Bu kadar gelişmesinin sebebi kemiklerinin de gelişmesi midir? Sadece kas kazanarak ilk halden bu hale gelmesi imkansız gibi. Bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

2. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Bu kadar gelişmesinin sebebi güzel çalışması

3. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Ya verdiği sure yanlıştır , ya da butun hayatını bu spora sistemize etmiştir , bu resimde nerdeyse 6-7 kg kas kazanımı var burda muazzam bir olay diye düşünüyorum.

4. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Süreyi bir kenara bırakırsak kemik gelişiminin de olduğunu söyleyebilir miyiz?

5. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle dediğin gibi boy artışı , kemik gelişimi vs çok muazzam bir sene içinde mümkün olacağını zannetmiyorum ama olabilir de tabiki bu konuda bilgili biri daha iyi yorum yapabilir , bu benim düşüncem sadece.

6. berkanbuskut

berkanbuskut Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Herseyini dort dortluk yapsa bu diger ayrintilar vs. cok cok zor derim Sure olayi genelde dogru soylenmez zaten Benim dusuncem budur yani 1 senede yapabilir bu yaslar testo tavan yapida gh yuksek ama hala derimki sure olayi dogru degil

7. plevne_murat

plevne_murat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    internet
    videoda doğru olmayan şeyleri düşünerek hedefinize ulaşma süresini uzun tutmayn bence olma ihtimalide olmama ihtimali kadar yüksek. o kadar çok senaryo var ki (ergenlik çağındadır, birde doğru supplementleri kullanmıştır vs vs) ama şurası doğru azimle çalıştığı

8. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Elemanın ilk haliyle benim şu anki halim aynı. Benim yaşım 22. Kemik gelişimi durmuş vaziyette. Ben de onun gibi olabilir miyim merak ediyorum? Eğer onda kemik gelişimi olmuşsa benim onun gibi olma ihtimalim epey düşük olur.

9. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    1 yılda düzenli çalışmayla olabilecek bir vücut. Sadece ye, çalış, uyu. Adamda yağlanma derdi yok. İlk baştakı vücuda kas eklemek çok kolaydır.

10. Ayd N Kiraz

Ayd N Kiraz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu arkadaşın vücudu ektomorf bir vücuda benziyor.yani genetik olarak şanslı, yağlanması çok zor.ayrıca zaten bu sporda en büyük gelişme ilk 2 sene kaydedilir sonra yılda 1 kilo kas alırsanız şanslı olursunuz.1 sene sıkı çalışmayla başarılabilir diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş