Bu vücut adam olurmu sizce yaş 17..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve darkhacker tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABALAR..

abiler 17 yaşıma 4 ayım kaldı 1.70 boyunda 55kg ım tartınalı bayağı oldu boyum kısaydı ama 60 a vardı yada varmadı denebilir..

BEN akrabamın getirdiği 6kg 1 adet dambıl ve 1 adette 3 kg dambıl ile 1 aydır çalışıyorum düzensiz ama..

salona nasipse okullar başlayınca yazılcam bu vücut adam olurmu kilo alamıyorum hep zayıfım kendimi bildim bileli böleyim bilekler ince vs.sanırım EKTOMORF um..maddi durumumda fazla yok anca salona gidebilcek kdr...resimleri aşağıya koydum hiçiç açıcı değil berbat adam olurmu sizce bir yardımcı olun abiler...Napmam lazım bana yol gösterin...artık bıktım böle CILIZ olmaktan..

http://img718.imageshack.us/i/grnt0698.jpg/
    http://img40.imageshack.us/i/grnt0693.jpg/
    http://img832.imageshack.us/i/grnt0689.jpg/
    http://img521.imageshack.us/i/grnt0688.jpg/
    DURUMLAR BU..

ŞİMDİDEN teşekkür ederim
    SAYGILARIMLA..

2. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    azimli çalışma ile adam olmayacak vücut yoktur :) yağsız bi bünyen var bu da sana artı bi avantaj olacak. beslenmene antrenmanlarına ve dinlenmene dikkat edersen kilo almaya ve gelişmeye başlarsın. bu konularla ilgilide forumda birçok konu var okuyarak bilgilenebilirsin. sağlıklı sporla diliyorum.

3. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim yorumun için...fakat:

protein tozu karbonhidrat desteği felan lazım olucak mı bana?

4. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    beslenmene dikkat edersen gerek olmaz. ağırlığının 1.5-2 katı kadar protein, 3-4 katı kadarda karbonhidrat alırsan yiyeceklerden protein tozuna veya karbonhidrat desteğine ihtiyacın kalmaz

darkhacker bunu beğendi.
  5. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler abide ben bunu nasıl ayarlıcam nereden bilicemki mesela yumurta yedim 3 adet günde bunda kaç protein kaç karbonhidrat kazandım gerisini nasıl tamamlıcam felan?

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Spor salonuna gittiğinde ordaki antrenör sana lazım olucak derse maddi durumum yok de ona göre bir program yapsın :) kolay gelsin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:12 ----------

bunu kendin hesaplayabilirsin ağırlığının 2 katı proteine ihtiyacın var int.den yumurtadaki proteinleri felan bulursan ona göre tutturabilirsin diye düşünüyorum...kolay gelsinthums:

darkhacker bunu beğendi.
  7. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker/Öğrenci/Spor/Parapsikoloji
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Kol omuz ve trapezler iyi.İrileşmek istiyorsan protein ve karbonhidrat olarak beslen.Zamanlamalarınada dikkat et.Antrenmandan sonra protein,karbonhidrat ve su al.Ben bu yöntemle eski kiloma tekrar kavuştum.

8. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    bir arkadaşım vardı aynı senin vücut yapında çocuk hırs yaptı 3 senede 41 cm kola kavuştu ama düzenli olarak yaptı yediklerini pek hesaplamazdı ama protein ağırlıklı beslenmeye çalışırdı olmaz diye bir şey yok.

9. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker/Öğrenci/Spor/Parapsikoloji
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Hırsı fazla yapmamak şartıyla başarıya ulaşabilirsiniz

10. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    erkek olduğuna göre neden olmasın !!!.....biz anamızdan vücutçu olarak kaslı olarak doğmadık....sen yeterki çalış ve azmet 2-3 sene sonra bu konuştuklarına sıcak bir gülümsemeyle bakarsın.....allaha emanet ol kolay gelsin.....forumda yaşına uygun programlar var

Sayfayı Paylaş