Bu vücuda ne yapmalıyım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zeze_17 tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Benim şöyle bir problemim var spora başlayalı 5 ay oldu 87 kilo idim ve bel bölgem 105 cm idi şimdi 74 kiloyum ve bel bölgem 88 cm ama yaklaşık olarak 3 aydır böyle bir türlü inceltemiyorum hafta 4 gün kesin kardiyo yapıyorum.Asıl sorun şu artık small elbise giydiğimde bile vücuduma tam oturmuyor anlayacağınız çelimsiz kaldım ne yapmalıyım kilo mu almalıyım yoksa karın gidene kadar rejime devam mı etmeliyim kararsız kaldım.Göğüs ölçülerim 116 kol 36 bel 88
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Kasım 2013 ---
    Bu arada boyum 1.74 söylemeyi unutmuşum..

2. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    fikri olan kimse yok heralde :(

3. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    http://imageshack.com/a/img607/220/mgw8.jpg Baktım kimse yorum yapmıyor bende resim ekleyim dedim 5 ayda vücut son hali bu ama göbek kaldı ne yapmalıyım kilomu almalıyım yoksa kilo vermeye devam mı etmeliyim

4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ne istediğine bağlı fit bi vücut istiyosan şu an daha yağlısın kardiyo ile yağ yakman lazım sadece göbekten vermek diye bişey yok.yağ oranını indirmelisin.Eğer biraz daha hardcore vücut istiyosan zaten kışa giriyoruz temiz bi bulk dönemiyle hacim almaya çalış,yani yağları ertele karar senin.

5. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    hocam ozaman şöyle ifade edeyim size kilo alırken yağ oranımıda kontrol altına alabilirmiyim peki ? kilo aldırıcı suplementlar filan kullansam mesela olurmu temiz bi bulk

6. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    gainer daha çok kilo almakta zorlananlar için tercih edilir yani sizin yerinizde olsam kaliteli karbonhidratı yükselterek hacim yapmaya çalışırdım.temiz bulk yani.kreatin amino kombinasyonu yapabilirmisin mesela hacim için.her şey senin elinde temiz dikkatli disiplinli beslenirsen çoğunluğu kas kütleli hacim alabilirsin yani.

7. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler yardımın için

Sayfayı Paylaş