Bu vücuda ne kadar zamanda nasıl bi programla kavuşurum ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kralp tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kralp

kralp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy: 171
    Kilo: 72

İstediğim Görünüm: American History X -> Edward Norton

2-3 ayda olur mu ? bench_O

2. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    v.g bana göre bir gönül işi . ilk önce bu spora gönül vermek gerek ve unutlumamalıdır ki karşılığını mutlaka alırsınız.

bu sporda bir hedefinizin olması da şart bana göre , ve sanırım siz hedefinizi belirlemişsiniz. bu iyi birşey.

ancak hedefe ulaşmak için en başta doğru beslenmek , doğru dinlenmek ve ibadet eder gibi çalışmak gerekiyor!

belki bazı arkadaşlar fotoğrafın olsaydı yorum yapardık diyecek çünkü sadece boy kilo ve yaş sizin vucudunuz hakkında bize yeterli bilgiyi vermiyor.şu an ki yağ ve kas oranınız ve vucudunuzun anatomisi de çok önemli .

bana kalırsa fotoğrafınız da olsa farketmez.eğer aklınızda iyi bir vucut için 2-3 ay gibi kısa bir süre varsa bu sporu yapmayın derim .bu şekilde sipariş bir vucut ancak 2-3 ayda yapılacak birkaç estetik müdahale ile olur onun da altında kas olmaz.v.g tabiki görüntü için yapılıyor ama ilk önce bunu gönülden yapmak gerekiyor.zaten 2-3 aylık süre içerisinde ancak hareketleri yavaş yavaş doğru yapmaya başlarsınız.

dediğim gibi hedefiniz olması çok güzel ama ilk öncelikli hedef bu sporu yapmaya karar vermek olmalı.hedefiniz de bu yolda size motivasyon kaynağı olur.

3. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    1 seneyi gözden çıkmalısın ama zaten başlasanda sen 1 sene gidemezsin, gitsende vücudu elde edince bırakırsın, geri eski haline dönersin, vücudda erir gider, en iyisi kendine başka bir hobi bul,zamanını boşa harcama :)

4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.281
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bunu hedeflemek iyi güzel de ama asıl önemli olan ne biliyor musun:
    bu vücudu aynen koruyabilmek

bunun için de bu işi bir yaşam biçimi haline getirmek gerekir

3-4 ayda belki bu vücudu elde edebilirsin ama o ana kadar yaptıklarını bir yaşam biçimi haline getirmezsen bu halde ancak 2-3 ay kalabilirsin...sonra eski tas eski hamam

5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Edward Norton bu film için 8 kilo kas kilosu almış bir yerde okumuştum. Her ay 1 kilo alsa bu da 8 ay yapar. Tabi sen onun kadar düzenli çalışamayacağın için(Özel antrenor vb.) yaklaşık bir yılda yaparsın diye düşünüyorum. Tabi yapıp bırakcaksan hiç bulaşma.

6. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    361
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    bu işe zaman vermek çok zor ancak bir hoca seni kampa alır ve dediklerimi harfiyen uygularsan su sürede su hale gelirsin der onun dısında bağımsız bi insan olarak hersey sana bağlı
    ama 2-3 ay zor diyebilirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:10 ----------

bu arada arsiv filmlerimdendir history x

e.norton ın filmde vücudu azmsanmayacak kadar sağlamdır öyle 2-3 ayda yaparım gibi bişi diil de edward abi baya uzun bi adam olduğundan ince belli ince yapılı bi adam aynı zamanda.
    bknz. fight club
    dolayısıyla öyle hayvani genis bi vücut göstermesede ziyadesiyle sağlam bi vücut ki benim düsüncem edward bu film öncesinde personal trainer ile bile 4-5 ay bu işe kasmıştır film için derim ben en kötü

7. kralp

kralp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplar için teşekkürler..

Amaç vücudu geliştirip salmak değil.. Bu görünümde tutmak olcak.. Bu yüzden çalışma da sanırım eskiye oranla azalacaktır.. Tabi yeni yeni başladığımdan sadece yorum yapabiliyorum.. Bu yüzden diyorum 2-3 ay sıkı çalışıp yapabilir miyim diye ?

Deniyeceğiz artık bişeyler olur inş. :)

Sayfayı Paylaş