Bu Vücüdü Nasıl Hizaya Getiririm ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve BigBoys tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BigBoys

BigBoys Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın Aleyküm Öncelikle Arkadaşlarım Abilerim Öncelikle Kendimi Tanıtayımm 1 Yıldır Yağ Yakımı İle Uğraşan Ve Kafayı Yiyen Bir Gençim Ben Önceden Boks A Giderdimm Bırakınca Haliyle Sırf Yağ Kazandımm

Vücüt Ölçülerim Boy 172 Kilo 60 Bel 81 Kol 37

Şimdi Arkadaşlar Sakın Beleşçilik Yapıp Araştırmadıgımı Söylemeyin 1 Yıldır Yapmadıgım Şey Kalmadı Taş Devrisinden Tut Karatayından Tut 6 Öyün Full Proteininden Kadar Kötü Yağ Cips Kola Şeker ve Unu Kestim Kardiyo Yaptım Ne Biliyim Vg Yaptım Ama Olmadı Sadece 8 Kilo Verdim O da Kilolardan Ve Delirdim Burda Amacım Sizin Gibi Profesyonel Abilerle Oturup Bir Karar Vermek Ne Tür Bir Program Yapmalı Ne Tür Bir Beslenme Gibisinden Bu Konuda Yardımlarınızı Esirgemeyin Sakın Demeyinki Senin Yaptıgın Armut Piş Agzıma Düş Deyil Kesinlikle 1 Yıldır Araştırdım Denedim Olmuyor Gögüsüm Gitmiyor Yağ Oranım Azalmıyorr

Ekli Dosyalar:

• 058.jpg
      058.jpg
      Dosya Boyutu:
      353,9 KB
      Görüntüleme:
      443
  2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    bigboys armut piş ağzıma düşten ziyade sıfırdan program yazmak forum kurallarına uygun değil,
    ancak araştırdığın kadarıyla antrenman programını ve beslenme programını paylaşırsan, yorumlayıp neyi doğru neyi yanlış yaptığını bulmaya çalışır, eksiklerin hakkında yorum yapabiliriz...
    saygılar..

IPMAN bunu beğendi.
  3. BigBoys

BigBoys Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saol Abim Şimdi Beslenme İşi Kolay 2 Alternatif Var Tabi Bunları Size Soruyım Yağ Yakımında Karataymı ? Yoksaa 6 Öğün proteinli Ara Öğünler Meyvalı bir Beslenmemi Tabi Amaç Yağ Yakımı Ve Kas Oluşumu ?

4. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    bu şekilde sorarsan herkez farklı şekilde yorumluyacaktır, ben şahsen 2. si diyorum ama forumda bir çok karatay diyetinden daha fazla fayda gördüğünü söyliyecek üye de vardır. asıl soru ne çeşit bir antrenmanla öğünlerdeki alım miktarlarının nasıl olduğu dağılımı nasıl yaptığındır.
    en başta dediğim gibi antrenman programını ve beslenme programını açık açık yaz ki biz de daha net yorumlayabilelim.zaten başlıktan sonraki açıklamanı bu şekilde editlemediğin sürece forum kurallarına uygun sayılmayabilir..
    saygılar..

Son düzenleme: 6 Ağustos 2012
  5. BigBoys

BigBoys Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sana 2 Seçenek Sunsam;

Seçenek 1 ;

Vücüdum Sadece Body İle Düzelir Diyorsan Zaten Yaşım 16 Daha Kemiklerim Oturmadı Boyum Uzamadı Diyen Bir Antranörüm var ;

İse 5,6 Öğün Ana Öğünler Yumurta Süt Peynir Bulgur Pilavi Tavuk Yogurt Veya Yeşilliğe Dayalı Ara Öğünlerde İse 1 er Adet Meyva ?

Antremanımda Haftada 3 Gün Sıkı Bir Vg Çalışması ?

Seçenek 2 ; Tabi O Vücüd Ança Kardiyo + Biraz Vg İle Erir Dersen

Karatay Usülü ekmek yok makarna yokk geriye kalan herşey var 3 öğünnn

Antremanım 30 Dakika Kardiyo 30 Dakika Hafif Vg ?

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ağustos 2012
  6. BigBoys

BigBoys Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herhangi Birşey Yazan Yokmu Pazartesi Başlamayı Düşünüyorum Önceden Ön bilgi toplamak istiyorumdaa

7. brhmcr

brhmcr Guest

Hic birsey anlasilmiyor ne yazik ki :(

8. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Düzgün bir beslenme programı karb. düsük ve düzenli cardio çalışması ile yağlarından kurtulursun .
    Forumu gez biraz beslenme kısmına yeni başlayanlar kısmına gir oku .

Sayfayı Paylaş