Bu tercihlerim doğru olurmu ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ardaykul tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ardaykul

Ardaykul Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Üstadlar ben yaklaşık 1.5 yıl bu sporu yaptım.Daha sonra askere gittim ve kısa bir süre önce geldim.Gene devam edicem ama daha önce hiç supplement kullanmamıştım çünkü malum öğrenciydik para yoktu :) İnş yakın zamanda işe girip tekrar başlıcam spora.Bu sefer supplement kullanıcam kafamdakilerde şunlar

Optimum Protein
    Optimum Amino ama bide bcaa , glutamine ler felanda var hangisi daha iyi benim için ?
    Cardio zamanları Optimum lcarnetin
    Bide şu an karar veremedim ama forumda araştırma yapıyorum sanırım bsn no alabilirim.

Eğer bunlarda problem varsa sizde başka ürünler tavsiye ederseniz sevinirim.Çünkü hayatımda isimlerini bile duymadığım acayaip acayi ürünler var :)

Biliyorum neden optimum alıyosun diceksiniz çünkü bu tür ürünlere fazla para harcayamam malesef ama eğer yalan felan söylemiylarsa yıllardır proteinde optimum 1. geliomuş gerçi bunu para vererek de seçtiriyolardıda bilemiyorum ama tanıdığım kişilerde iyi diyordu aminoları felanda iyi sayıla bilecek kalitedelermiş.

Son düzenleme: 22 Ağustos 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle tekrar basladiginda bir muddet supplement kullanmadan devam etmeni ardindan beslenme duzenindeki eksiklere gore eklemelere gitmeni tavsiye ederim.

3. Ardaykul

Ardaykul Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Nekadar bi süre kullanmamalıyım ? Ben 1 ay felan diye düşünüyodum.

4. brhmcr

brhmcr Guest

1-2 ay kullanma, zaten vucudunu dinlersen zamanlamayi ayarlayabilirsin.SAbir sporu oldugunu hatirlatmak isterim.

Sayfayı Paylaş