bu supplementlerle yapılabilecekler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve boran90 tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    gnc creatine monohydrate

gnc l-glutamine

gnc whey protein

bunları en başarlı hacim sağlamak için nasıl kullanabilirim açıklarsanız sevinirim. teşekkürler...

bütün şehri gezdim ve bunları bulabildim cokta yararlı gibi duruyodu diğer dandik kutulara vs ye göre aldım bütün paramı verdim yenilerini alıcak durumum yok ona göre öneri yaparsanız sevinirim :)

Son düzenleme: 24 Eylül 2009
  2. kopskop

kopskop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu supplementlerle yapılabilecekler??

cevabı olan?

3. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    her birinin klasik kullanım biçimlerini özetleyeyim ancak bu ürünlerin üzerinde zaten nasıl kullanılmasının önerildiği yazar..

whey protein:sabah kalkar kalkmaz ,antrenman öncesi ve sonrası alınabilir.antrenman sonrası mutlaka alınmalı ancak antrenman öncesi veya kalkar kalkmaz almak sana kalmış..

creatine:yükleme yaparak kullanacaksan genelde 5 gün süreyle 3-4 defaya bölünmüş olarak günlük ortalama 20gram ardından sonraki 20 gün boyunca da günlük 5 er gram olarak kullanılması önerilir.ancak bu çok değişkendir.yükleme yapıp yapmama, antrenman öncesi veya sonrası alma kişiye kalmış durumlardır.

glutamine:sabah kalkar kalkmaz (veya gece yatmadan önce) ve antrenman sonrası 5 er gram alınması önerilir.

örnek bir kullanım yazayım ancak bunun hacim için en faydalı olduğunu da iddia etmiyorum (belki de öyledir o ayrı)

-kalkar kalkmaz whey protein
    -antrenman öncesi 5 gram creatine (yükleme devresinden sonra)
    -antrenman sonrası 5 gram glutamine ve whey protein
    -yatmadan önce glutamine

shownodese bunu beğendi.
  4. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkürler :) galiba supplement alırken yanlıs secim yapmısım cünkü anketlere göre kötü sonuclar var kalite konusunda... acaba bu gelişimimi normal supplementlerle kıyaslarsak daha kötü yönde mi etkiler yani daha mı az gelisirim.henüz 3. ayımdayım hemde

5. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    creatine monohydrate ve glutamine bence kalite konusunda diğer markalardan farklı değildir.gnc whey den pek memnun kalmayabilirsin.ama diğer wheyler ile karşılaştırıldığında da atla deve değildir elbette

Sayfayı Paylaş