bu supplementlerin orjinal mi olduğunu nerden anlarız ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metallica tarafından 11 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    şimdi burdan bir arkadaş gittigidiyordan birisini önerdi bana adam yurt dışından ürün getitirip türkiyede satıyor o yüzden ucuza geliyor galiba tanıdıkları falan var ki gümrükte falan takılmıyor şimdi ben ürünleri aldım orjinal gibi geldi bana çünkü fatura yolladı bana mail attığı saate ve resim çektiği saate baktım tutuyor sonra sipariş verdiği isimle adreste tutuyor kargolarken üstüne yazdığıyla sitedeki ama içimde genede bir kuşku var sizce orjinal mi
    bu ürünlerin resmi ben çektim şuanda aldım elimdeler http://img812.imageshack.us/i/fotoraf0274.jpg/
    buda fatura diye yolladığı foto http://img405.imageshack.us/f/adszhia.jpg/

2. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    dün de aynı soruyu sormuştun yanılmıyorsam.Ama tekrar söyleyim.Kimse 30-40 $'lık şeylerin sahtesini yapmaya uğraşmaz :)
    Birde pm attım bi bakarsan ii olur :)

3. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    pm e cevap verdim bana öyle geliyor ama genede içimi rahatlatmak amaçlı açtım zaten orjinal gibi ama aksini idda eden birisi olur diye hala açmadım kutunun içini kapalı duruyorlar kapalı olunca geri alıyormuş parayıda teslim ediyorlar o yüzden ama şimdiye kadar aksini söyleyen olmadı ama bakacaz artık 1-2 gün daha

4. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Animal serisi ürünlerin sahtesini üretmek biraz zahmetli olur gibime geliyor. Farklı farklı haplar için ayrı ayrı uğraşmak lazım.
    Sahte olduklarını sanmıyorum.

zigbog bunu beğendi.
  5. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    @malebolgia yorumunuz için teşekkür ederim bende sahte olmadığına inanmak istiyorum zaten ama işte sizde bilirsiniz insanın içine kurt düşürüyorlar bencede orjinaldir yani

@angel fire sana p.m atamıyorum yeni üyelik alırsanız ordan ulaşırsanız bana sevinirim

Sayfayı Paylaş