Bu supplementlerin hangilerini kullanmalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve scarface3 tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. scarface3

scarface3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler bodyforumtr sakinleri.Ben 19 yasındayım 178 boy ve 64 kiloyum.Yaklaşık iki aydır salona gidiyorum.Yalnız kilo alamıyorum.Elimde şu supplementler var;
    -Hardline progainer 4.5 kg
    -Hardline vitamin&mineral 120 kapsül
    -Hardline Arginine 120 kapsül
    -Hardline Taurine 50 kapsül

Yalnız bazı durumlar var.Bir bir buçuk ay sonra pilotluk için mülakatım var genel saglıkta bu supplementlerin hangilerini kullandıgım ortaya cıkar ve her hangi bir sorun teşkil eder mi? Kısacası bunların hepsi dogal ve kullanıldıgı tespit edilemeyecek ürünler mi?

Pilotluk mülakatımı da göz önünde bulundurarak bu supplementlerin hangilerini, hangi zamanlarda nasıl kullanmalıyım yardımcı olur musunuz?

Şimdiden teşekkürler.

2. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Unutmaki supplementler insanın kan değerlerini deiştiriyor. Ama bi sorun olucağını sanmıyorum.

3. scarface3

scarface3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anlasılır mı yani kullanıldıgı? veya sadece progainer kullansam o sorun oluşturur mu hangilerini kullanmalıyım bunların

4. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Bende Ast subaylık mulakatlarına hazırlanıyorum yaklaşık olarak 3.ayım yağ yakıcı kullanıyorum 1 aydır vucut kan değerlerini değitirecek yada kanda oldugundan daha fazla bir madde çıkarsa sorun teşkil eder diye biliyorum ben buyuk bır abimizden oyle duydum ve oda ıkı kere mulakatlara gırmıs bilgili biriydi

5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ek besinler testte falan çıkmaz

ki o testte bunlar aranmaz zaten adı üstünde genel sağlık testi doping testi olsada bunalr çıkmaz

ki neden doping testi yapılsın pilota askere

6. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    doping değilki bu ürünler . çıkmaz yani korkma :) onlar hastalığın varmı yokmu diye kontrolediyolardır muhtemelen. ve bu ürünlerin hepsini kullanabilirsen iyi olur . Ama nasıl kullanılması gerekiyosa arkadasında yazar aynı şekilde kullan maximum bi gainer 20 gün sürer bitmesi . doğru şekilde kullanırsan .

Sayfayı Paylaş