Bu Supplement Markasını Tavsiye Edermisiniz!!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lionw4rez tarafından 20 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. lionw4rez

lionw4rez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar 2 Aydır BB yapıyorum Protein Tozu Felan alıcam Ama Bizim Salonumuzda Sadece 'PERFECT NUTRITION' Satılıyor sizce nasıl bi marka bu marka herkeze İyi Akşamlar...

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Ben tam anlıyamadım illa çalıştığın salondan alıcaksın diye bir kaide mi var ? .. Web sitesinden shoplara onlarca supplement satan yer mevcut.

mista ve Danny Boy bunu beğendi.
  3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle hayır

bencede beachboyun dedigi gibi illa ordan almak zorunda mısın hele de bsn mhp optimum gibi markalar varkenweightlifter

4. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Alman Mali oldugu soyleniyor fakat Almanyada satildigina dair en ufak bir ipucu bulamadim . Arattiginizda hep Turkce sitelerle karsilasiyosunuz . Yanlisim varsa duzeltin , kutunun onunde essek kadar made in Germany yazmasida ayri bir komedi...

mista, Pappy ve Danny Boy bunu beğendi.
  5. christiano

christiano Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Burada deneyimli arkadaşlar varken belki bana söz düşmez,affınıza sığınıyorum ama ben kullandığım için yorum yapmak isterim.
    Ben 1 kutu bitirmek üzereyim,fiyatı çok uygundu onun için aldım ve pek etkisini gördüm sayılmaz. Hatta içerik olarak şöyle bir deneme yaptım (Geçerli bir deneme mi bilmiyorum) Bende 2 tane shaker var. 1 tanesinde malum ürünü içtim,içinde çok az miktarda bıraktım,kapağını kapattım ve içini 3 gün yıkamadım.Eğer kaliteliyse o shaker atarım çöpe dedim, korkarak kapağını açtım,koku gelmiyor.İyice yaklaştım hala o olması gereken pis koku yok.Dayadım burnumu iyice yaklaştırdım, neredeyse yok denecek kadar az,çok hafif bir koku ve buram buram çilek kokusu geliyor hala. Hmmmm şaşırtıcı! Verdiğim para boşa gitmesin diyerek içiyorum ve bitmek üzere.
    Bu durumu nasıl yorumlarsınız,işi bilen deneyimli arkadaşlara kalmış.

Son düzenleme: 21 Mart 2012
  6. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Ben Kullandım Bu Ürünü Ter Kokumun Değişmesinden Başka Bi Değişiklik Göremedm.

7. lionw4rez

lionw4rez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yabancıya felan şey yapmıyalım diye demişdim bi kaç arkadaş felan kullanıyor orda iyi diyolar faydasını felan gördük dediler bi araştırıyım dedim yinede sizinin önericeğiniz bişey varsa onada bakıyım derim

Sayfayı Paylaş