bu sporun ustaları ve steroid

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve halterman tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    selam arkadaslar bu sporun usta ısımlerı steroid kullanıyormu bır belgesel ızledım bugun o kadar devasa boyutlara ancak steroıdle ulasılabılırmıs falan steroıd hakkında bır belgesel hatta normal ınsanlar bıle ıyı gorunmek ıcın steroıd kullanıyormus gizliden koşu sporcuları falan doping seklınde ama ne yazıkki ömürleri 30 35 arasında değişiyormus :) karaciger böbrek dalak pert yani pekı bu basarılı ısımlerın steroıd kullanıp kullanmadını nasıl anlasılır kullanan bılıyorsanız resım falan atında bakalım nasıl ınsanlarmıs :confused:

2. MaXimuS_

MaXimuS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda bi steroid muhabbetidir gidiyo amma taktınız bu steroidlere . 14 yaşındaki ergenin bile ağzına sakız oldu. Moderatörlerin bu olaya el atması lazım bu özendirici yanlış bilinç sağlayan yazıların silinmesi lazım.

gurur bunu beğendi.
  3. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Amerikan filmlerinin etkileri bunlar :)

4. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    National'ın belgeselinde elemanların haftada 5 g evet 5 gram testosteron kullandıklarından bahsediyordu. Ve öyle 8 hafta, 10 - 12 hafta değil. Daha uzun sürelerden bahsediyorlardı. Ben 10hafta, haftada 250 mg kullansam mı diye 2 aydır düşünüyorum daha karar veremedim.

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    forumda veya belgesellerde herkes kendine göre garip dozajlar belirliyor ama benimde son zamanlarda sık rastladığım bir durumdur ki kür boyunca testoyu adamlar ya hiç almıyorlar yada 5 taneyi geçmiyor.

Sayfayı Paylaş