Bu Sporda Yeniyimde Beni Yönlendirirmisiniz ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 31 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Öncelikle Selamın Aleyküm Böyle Güzel Amac Güden Forumda Bulundugum İçin Çok Mutluyum Bu Sporda Yeniyim Ve Kendimi Nasıl Geliştireceğimi Bilmiyorum İsteğim Yağlarımı Eritip İyi Bir Görünüş Yapmak tabi Sizlerde Yardımcı olursanız Boy 172
    Kilo 65
    Bel 90
    Ğögüs 98
    Kol 35
    Bu Ebatlardayım Ve Sizinde Farkettiğiniz Gibi Yağlarım Tek Sorunum Göbek Ve Göğüsümde
    Bu Yağlardan Nasıl Kurtulabilirim Fitness a yazılalı 2 hafta oluyor benden Nasıl manken gibi vücüt cıkar ?
    sorunlarım :

1: yağlarımı nasıl eritirim ?
    2: vücüt geliştirme yağ eritirmi ?
    Şimdiden tşkkür ediyorum

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Aleyküm Selam.Öncelikle vücud geliştirme yağ eritir.Manken çıkarma işinde becerim yok bilmem etmem.Ama kilon iyi gibi vücud yağ oranın eğer 16-13 felan arasındaysa bunu %6 lık bi oranda düşürmek için cardio ve dengeli beslenmeyi tavsiye ederim.Beslenme programı nasıl oluşturulur araştırabilirsin sitemizden veya herangi bir diyet yapabilirsin diyicem ama fazla kilo vermene gerek yok gibi bence kilon az zaten.Fitness'da off günlerinde ve ağırlık girdiğin günün sabahında veya 8 saat öncesinde cardio yapabilirsin yani şöyle fitness salonuna akşam 7de gidiceksindir salon sabah 9 da açılıyordur sabah 9da gidersin 1 saat cardio yaparsın eve dönersin akşam 7de normal antremanla devam edersin hocana söylersin birde antreman sonu belki 20 dk cardio koyar.Böyle çalışmayla daha hızlı ilerlersin antrenörünle iyi iletişime geç ve ona hedefini anlat.Mankenlik olayı valla çözüm yok yapabilsem kendim manken olurum :D

3. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Merhaba Abim Şimdi benim Gittiğim Spor Salanu Pazartesi çarsamba ve cuma günleri 5.30 dan 9 a kadar para vermiyorum cunkü özel salon deil polis ailelerine özel açılmıs salon hayliyle başımızda duran yok diet konusuna gelince dediğim gibi abim kilom yok ama yağ cok ama ben dengeli besleniyorum 72 dim 2 hafta önce diyetisyene gittim diet verdi tabi yağ cips kolayı kesince ve doğal beslenince 7 kg kadar verdim ama yağlar gitmedi kardiyo diyosunda güzel abim ben fitnes gittiğimde yaptıklarım sunlar
    30 dk toplam koşu bandı 15 dk koşu 9 km hızda 15 dk yürüyüş tempolu
    sonra torso twist 50 tane 3 set
    sonra dumbel fly 12*10 *8
    bench press 10*8*8
    mekik 20*20*20
    bunlar ? bunları yaparsam protein biraz fazla alırsam yumurta sit yogurt filan bide dietteki gibi sağlıklı beslenirsem verebilirmiyim ? yağları

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:24 ----------

Fotoğraf koyıyım diyorumda Fotagraf yüklerken bir hata oluştu diyor .

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Verirsin.Koşunun dksını ve hızını inceden inceden her hafta artırmaya bak.Asıl o hızlı yağ yakmanı sağlıyıcak.beslenme evet dengeli belsen veririsn yağlarını

Edepsiz48 bunu beğendi.
  5. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Saol Abim Sauna Ya Ne Diyosun İş Görürmü ?

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sauna hakkında sitede adminin biri açıklama yapmıştı galiba yararlıymış.Ama yağ yakımı yapıyormuymuş tam bir bilgim yok :( Saunaya gitme şansın varsa kullan ama exta bir şans yaratıcaksan bu Sauna olmasın.

Sayfayı Paylaş