bu sporda yeniyim sakatım yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve orf3e tarafından 26 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. orf3e

orf3e Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle merhaba aranızda yeniyim bu ilk paylaşımım ben 23 yaşımdayım sigarayı bıraktım önceden 110 kiloydum sonra 88 e düştüm sporla lakin aşırı zorlamadan kaynaklı boyun fıtığı oluştu pc ninde etkisi var çok oturuyorum hayatım karardı bıraktım sporu abur cubur derken 106 oldum geri tekrardan başlamak istiyorum ama ne yapıcagımı bılmıyorum boynumda 2 yada 3 tane fıtık var benim gibi fıtıgı olan arkadaşlar yazabilirlermi lütfen psikolojim bozuk sakat gibi görüyorum kendimi

2. G O M J

G O M J Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Boyun fitiginin sebebi stres. bence ilk bir doktora gorun sonra doktor kontrolunde spora baslayabilirsin. Bol bol yuru yediklerine dikkat et.

3. orf3e

orf3e Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ogrencıyım apartınmda yuruyus aletı agırlıklar aletler var bısıklet ve kosu bandına basladım doktorlar ılgılenmıyorlar mallesef çok pc basında takılırdım eskıden streste vardı lakın stresı ılk kez duyuyorum sanırım en ıyısı doktora gorunmek

4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bencede doktora görünmelisin bu tür sakatlıkları olan arkadaşlar lütfen hekim kontrolünde hareket etsinler tamam belki bilimle ilgilenen arkadaşlarda var ama forumda hiçbiri bilgisayarrdan sana yardımcı olamazlar ki ben olsam tavsiye verenlerin yorumlarını dikkate almazdım neticede sağlık bu ters bir şey olur sağlık durumun dahada kötü olabilir

5. orf3e

orf3e Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    haklsıınız hocam sadece benim gibi birileri varsa fikir almak istedim psikolojim çok bozuk en kısa zamanda gidicem

Sayfayı Paylaş